Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поринув у паралельний світ: учасник "Голосу країни-9" Хайат про перший прямий ефір

Виконавець став гостем студії "Сніданку з 1+1".

Яскравий учасник "Голосу країни-9" 22-річний Андрій Хайат, який став півфіналістом проекту, завітав до студії "Сніданку з 1+1".

Самородок із Знам’янки, який своїм вокалом на сліпих прослуховуваннях приємно здивував усю тренерську четвірку, вже прославився своїм бажанням відродити давні українські пісні в сучасному та цікавому для слухачів стилі.

Андрій Хайат_3
прес-служба каналу "1+1"

Півфіналіст "Голосу країни-9", який минулого ефіру заспівав відому народну пісню "Ой, чий то кінь стоїть", розповів глядачам, що він відчуває після першого прямого ефіру, чому він обрав для себе такий стиль, а також заспівав у студії пісню, яка на етапі нокаутів дала йому шлях у прямі ефіри.

Андрій Хайат_5
прес-служба каналу "1+1"

"Пісня, яку я виконував на прямому ефірі, для мене була, ніби особистою історією. Коли я зійшов зі сцени, я трішки поринув у паралельній світ, і навіть не міг ясно зрозуміти, що відбувається довкола мене. Я намагався вкласти всі емоції, всі переживання і вийшло так, що я максимально занурився в цю історію. Для мене кожен виступ особливий. Мені важливо, щоб я транслював історію, яка стосується мене. І цього разу все так і склалося", - поділився своїми враженнями учасник.

Андрій Хайат_4
прес-служба каналу "1+1"

Також хлопець зауважив, чому його настільки зацікавили народні та давні традиційні мотиви.

"Насправді мене ще з дитинства цікавило це "поле". Я ріс в цій атмосфері, оскільки моя бабуся любила та співала народні пісні. Для мене не було іншого варіанту. І пізніше я зрозумів, що це не просто спів, а й моя місія. Адже таку музику осучаснити ще ніхто не намагався і тому я б дуже хотів цим зайнятися", - зізнався виконавець.

ВідеоПівфіналіст "Голосу країни" Андрій Хайат у студії "Сніданку"

Знам'янське диво Андрій Хайат сьогодні у студії Сніданку. Андрій розповів про проект "Голос країни", зіркових кумирів, власний музичний шлях та виконав пісню наживо.  

Півфіналіст "Голосу країни" Андрій Хайат у студії "Сніданку"

Нагадаємо, минулого ефіру прихильники проекту вперше мали змогу проголосувати за своїх фаворитів. За результатами глядацьких голосів та за рішенням зіркових наставників до півфіналу вийшли Оксана Муха та Рафі Хейтам з команди Dan Balan, підопічні MONATIK Вікторія Олійник та Андрій Карпов, Вікторія Ягич та Карина Арсентьєва з команди Потапа та Девід Аксельрод і Андрій Хайат з команди Тіни Кароль.

Залиште свій коментар

Вибір редакції