"Порубаю бл*дів": Ольга Сумська розповіла про ніч, коли вона пішла від чоловіка до Борисюка

"Порубаю бл*дів": Ольга Сумська розповіла про ніч, коли вона пішла від чоловіка до Борисюка

Дата публікації
Перегляди
60к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Порубаю бл*дів": Ольга Сумська розповіла про ніч, коли вона пішла від чоловіка до Борисюка

Фото: instagram.com/olgasumska

Акторка поділилася, чому зрадила Євгена Паперного.

Українська акторка Ольга Сумська розсекретила, чому пішла від першого чоловіка Євгена Паперного.

Під час гри "Правда або дія" знаменитість зізналася Олі Поляковій, що однією з причин було те, що колишній зловживав алкоголем.

"Він не оцінив той божий дар, який був у його руках. Людина трохи зловживала. Фізіологія тут теж дуже важлива, але коли ти живеш в цьому середовищі і рахуєш тверезі дні – це дуже страшно і боляче. Багато жінок мене зрозуміють", – поділилася артистка.

Зауважимо, Ольга та Євген були у шлюбі майже п’ять років та виховували спільну доньку Антоніну. Втім, невдовзі Сумська зустріла у театрі Віталія Борисюка. У них почався бурхливий роман.

Ольга Сумська і Віталій Борисюк / Фото: instagram.com/olgasumska

Ольга зізналася, що спершу її мучило відчуття провини. Зірка багато плакала, але коли зрозуміла, що їй добре із Віталієм, пішла від чоловіка. Також Сумська додала, що Борисюк несамовито боровся за неї та міг прийти до її оселі навіть посеред ночі.

"Ми з Євгеном у двокімнатній квартирі, Тоня була маленькою, а він дзвонить у двері о четвертій годині ранку. Женя відкриває, стоїть Борисюк і каже йому: "Значить так, йди з дороги". І тут Женя хапає сокиру і кричить: "Порубаю бл*дів". Це було пекло. Потім всі ці з'ясування стосунків в театрі... Пристрасті кипіли на 200 градусів", – розповіла Ольга.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

За словами акторки, тієї ж ночі вона разом із донькою поїхали до Борисюка. Також Оля додала, що її колишній також довго не страждав та одразу закрутив новий роман.

Нагадаємо, Ольга Сумська та Віталій Борисюк разом вже понад 25 років, з яких 24 – вони офіційно у шлюбі. Не так давно артистка розсекретила, як підтримує інтерес коханого до себе та розповіла про домашні ігри з чоловіком.

Наступна публікація