Порушив мовчанку: Вайнштейн засмутився, що його мало підтримують у секс-скандалі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Продюсер поспілкувався із журналісткою.

Головний фігурант гучного секс-скандалу, що вже тиждень обговорює увесь Голлівуд, Гарві Вайнштейн поспілкувався із журналісткою.

Емілі Сміт, редактор видання Page Six переказала свою розмову телефоном із продюсером.

"Він сказав, що його світ зруйнований. Він сказав, що не може повірити у те, що коїться. Його голос був засмученим. Він визнає, що зробив неправильно. Він визнає, що потребує допомоги. Він не може повірити, що втратив кар'єру у Голлівуді, свою дружину. Те, що він найбільше любив", - розповіла жінка в ефірі Page Six TV.

За словами журналістки, Гарві глибоко засмучений малою кількістю підтримки.

"Він також розчавлений тим, що він втратив друзів, і в політиці також. Наприклад, Гілларі Клінтон, Барак Обама", - продовжила вона.

Також жінка розповіла про підтримку Вайнштейном Клінтон. Емілі зазначила, що Вайнштейн "очікує на кримінальні звинувачення" та усвідомлює, що вони йому надійдуть.

Жертви Гарві Вайнштейна у інфографіці

Вона розповіла також, що днями спілкувалася із дружиною Вайнштейна, Джорджиною Чемпен і тоді жінка стверджувала, що підтримує чоловіка.

"А після вихідних все змінилося. На неї дуже тиснули, що вона має покинути чоловіка, тому що ніхто не носитиме її одяг", - зазначила жінка.

Нагадаємо, сам Вайнштейн показав ЗМІ середній палець і поїхав лікуватися від сексуальної залежності. Усе про скандал із кінопродюсером можна прочитати у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції