Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посадили на лаву штрафників: батько Меган Маркл поскаржився на доньку та дорікнув Єлизаветі ІІ

Томас Маркл думає, що королівська сім'я на нього образилася і оголосила йому бойкот.

Батько дружини принца Гаррі Меган Томас Маркл, який нещодавно дав скандальне інтерв’ю британському телеканалу, вважає, що королівська сім’я "посадила його на лаву штрафників".

Маркл зізнався, що після його одкровень у телеефірі дочка ще жодного разу з ним не розмовляла. Вона не телефонувала і навіть не надіслала йому листівку на День батька, повідомляє  TMZ.

73-річний чоловік думає, що королівська сім'я могла на нього образитися і оголосити йому бойкот. І він має всі підстави так думати, оскільки раніше у ЗМІ з’являлась інформація, що Єлизавета ІІ була шокована висловлюваннями Маркла та вирішила його покарати.

Цікаво, що Томас Маркл не побоявся знову дорікнути королеві, заявивши, що засмучений тим, що вона збирається прийняти у себе в палаці Дональда Трампа, а не Томаса Маркла.

"Якщо королева готова зустрітися з нашим зарозумілим і бездушним президентом, у неї немає виправдання не зустрічатися зі мною, я не настільки поганий", - заявив батько герцогині Сассекської.

Але попри спричинений скандал Томас додав, що у нього все ще є намір перетнути океан, щоб побачити Меган, і, нарешті, зустрітися з Гаррі.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилась інформація, що за скандальне телеінтерв’ю Томас Маркл отримав 10 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції