"Посивіла" Тоня Матвієнко представила перший кліп нового музичного проекту

ANTONINA project випустила відео на пісню "Сірії гуси".

Українська співачка Тоня Матвієнко, яка показала Мірзояна із маленькою донечкою на руках, представила свій новий проект "ANTONINA project".

Це новий український етно-електронний проект. В музичних треках використовується вокал бабусі Тоні.

Саме вона передала всі відомі народні пісні цій співочій династії. Голос бабусі був акапельно записаний у 70-х роках. У 2015 році платівку відцифрували та задіяли у записі дебютного альбому, який вже скоро побачить світ. Ідея її онуки та саундпродюсера полягала в збереженні народної пісні через призму сучасних аранжувань.

"Цей дебютний альбом буде присвячений моїй бабусі Антоніні, яка навчила співати і привила любов та повагу до народної пісні", - поділилася Матвієнко.

ANTONINA project_3
SARAFAN
Матвієнко представила перший кліп ANTONINA project

"В процесі запису альбому використовувалися різні автентичні інструменти з різних культур - дримби, дуда, телинки, гуджен, хотіку, діджиріду, різноманітна перкусія разом з аналоговими синтезаторами, оркестровими інструментами та іншими сучасними технологіями. Музика вміщує в собі симбіоз живого та електронного звучання. Більша частина треків була записана в Києві, "За сінечками" та "Ой на морі" - на півночі Нідерландів," – прокоментував Олександр Шульга.

ANTONINA project_2
SARAFAN
Олександр Шульга

Першим результатом роботи над проектом є кліп на пісню "Сірії гуси", режисером якого став Олег Борщевський. Кліп знятий за техніками "стоп-моушн" та "цейтрафер". За 28 днів на 17 локаціях було відзнято 8219 кадрів, з яких монтувалось фінальне відео.

"Це був цікавий досвід, - ділиться враженнями Тоня Матвієнко. – Деякі сцени знімались кілька днів, щоб показати як змінюється час. Сцена з яблуками, яка в кліпі займає 20 секунд, знімалась 8 годин".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: