Потап, Позитив, Дядя Вадя, Дорофєєва та Michelle Andrade вперше разом заспівали українською мовою

Зірки MOZGI Entertainment випустили спільну пісню "Промінь", яка стане офіційним саундтреком до української комедії.

"Время и Стекло", MOZGI і Michelle Andrade випустили спільну пісню "Промінь", яка стане офіційним саундтреком до української комедії.

Шанувальники, колеги та музичні експерти давно чекали на появу української пісні від артистів MOZGI Entertainment.

Продюсер та автор хітів Потап вирішив об'єднати в композиції рідною мовою одразу всі проекти.

Разом з Позитивом спеціально до музичної премії "Золота Жар-Птиця" артисти написали пісню "Промінь":

"Це модний і легкий трек від нашої великої дружної команди. Сподіваємося, що таке сміливе поєднання музичних стилів, мелодійності і топ-лайну, що запам'ятовується, представить українську музику в сучасному забарвленні", - прокоментував Потап.

Новий трек унікальний тим, що для артистів вигадувалися окремі вокальні ходи, в яких кожен вокаліст зміг би показати себе: сольні партії Наді, Мichelle і Дяді Ваді і качовий реп від Потапа і Позитива.

Зірки MOZGI Ent. заспівали українською_3
MOZGI Entertainment
Потап і Позитив

В lyric-відео до пісні дружна команда українського шоу-бізнесу показала, як в теплій творчій атмосфері студії звукозапису створює майбутній хіт: Позитив за роялем, Потап з гітарою, а тріо Дядя Вадя, Надя Дорофєєва та Michelle Andrade - біля мікрофонів.

Зірки MOZGI Ent. заспівали українською_4
MOZGI Entertainment
Michelle Andrade

Зірки MOZGI Ent. заспівали українською_5
MOZGI Entertainment
Дядя Вадя

Артисти підготували унікальний номер для церемонії "Золота Жар-Птиця", яка відбудеться 19 травня у Палаці Україна (Київ). All Stars MOZGI Entertainment завершать премію яскравим виступом.

Пісня "Промінь" стане першим саундтреком до повнометражної української комедії "Скажене Весілля". Виробництвом фільму займається компанія "Прототип Продакшн" (FILM.UA Group) під керівництвом продюсерів: Юрія Горбунова, Ірини Костюк і Наді Коротушки. Стрічка з'явиться в прокаті цієї осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції