Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап, Федишин та гурт KAZKA відповіли на звинувачення щодо несплати податків

Українські зірки розповіли, чи відповідально ставляться до цих обов'язків.

Нещодавно у Мережі виник гучний скандал, буцімто деякі українські зірки недобросовісно сплачують податки.

Про це повідомляв виконувач обов'язків заступника голова Державної фіскальної служби Євген Бамбізов.

Бамбізов у соцмережі навів приклади, хто з українських селебріті відмовляється платити податки.

Так, у список недобросовісних платників, які невідповідально ставляться до цих обов'язків, увійшли DZIDZO, ПОЗИТИВ ("Время и Стекло"), KAZKA та інші представники шоу-бізнесу.

В контексті кампанії декларування доходів громадян, яка нещодавно завершилась, ми провели цілу низку заходів, залучаючи...

Опубликовано Евгений Бамбизов Пятница, 10 мая 2019 г.

"Імен для прикладу — купа. Анна Сєдокова, Ані Лорак, DZIDZO, Камалія, Андрій Хливнюк (фронтмен "Бумбокс", ред.), ПОЗИТИВ ("Время и Стекло"), Марія Яремчук, Амадор Лопес, а також — цьогорічна претендентка на право представляти Україну на "Євробаченні-2019" MARUV та її суперниці у Нацвідборі на конкурс Tayanna та KAZKA", — заявив у Facebook Бамбізов.

У відповідь заступнику голови Державної фіскальної служби Євгену Бамбізову українські знаменитості дали коментарі. Артисти розповіли журналістам ТСН.ua, що справно платять податки й не відхиляються від цих обов’язків.

Українські зірки і сплата податків_2
instagram.com/dzidzio

"Цей допис у Facebook свідчить або про некомпетентність, або про необізнаність, або про бажання пропіаритись. Дзідзьо не являється суб'єктом підприємницької діяльності. Він є співробітником компанії, в якій отримує зарплату. Він ще є співвласником компанії, і компанія сплачує йому дивіденди та авторські. Якщо людина є працівником компанії, то платити податки в індивідуальному порядку не повинна. Дзідзьо є абсолютно сумлінним і зразковим платником податків. І все прозоро. Так, ми непогано заробляємо, але є і чималі витрати – зарплати музикантів, колективу, утримання офісу, студії та багато іншого. З прибутку обох наших компаній ми сплачуємо всі податки. От наприклад минулого місяця ми виплатили Дзідзьо дивіденди 500 тисяч, і одразу 58 тисяч податку сплатили",- коментує Анатолій Безух, продюсер Дзідзьо.

Зізналася, чи сплачує податки, українська співачка Ірина Федишин.

Українські зірки і сплата податків_4
instagram.com/irynafedyshyn

"Не знаю, чому я опинилася в цьому списку, я шокована. Ми з чоловіком тривалий час платимо податки. Я не дуже добре розбираюсь, проте в нас є бухгалтер, і всю звітність сумлінно подає. Дуже сумно, чесно", – розповідала артистка.

Прокоментував ситуацію і продюсер Федишин Віталій Човник.

"Нас звинуватили, що ми платимо мало. Але склалась така ситуація – Ірина зареєстрована як підприємець лише кілька місяців, до цього всі податки сплачувались від мого імені. Останні місяці року, коли Ірина вже була платником податків, були великі витрати на шоу – костюми, постановка, робота великої команди – і вийшло, що податку з прибутку сплачується менше, оскільки були великі видатки. Гонорари за ці шоу Ірина отримає наприкінці 2019 року, і тоді все буде видно у декларації. Ще треба враховувати, що і я залишаюсь платником податків, і ми все справно платимо".

Відомий репер Потап зізнався, що він зразковий платник податків.

Українські зірки і сплата податків_3
instagram.com/realpotap

"6 чи 7 років ми ходимо в податкову, і все платимо. Щодо моїх підлеглих, вони всі сумлінні платники податків. Позитив, можливо, через зайнятість у двох колективах не встиг дійти до податкової, але обов'язково це зробить. Я вважаю це питання дуже принциповим як керівник компанії, це дуже важливо", – зазначив репер.

Впевнено відповіли фіскальним службам і гурт KAZKA, який повідомив, що Бамбізов опублікував неправдиву інформацію, говориться у KP.UA.

Українські зірки і сплата податків_1
instagram.com/kazka.band

"Євген Бамбизов опублікував неправдиву інформацію. Серед "зірок, які далеко не завжди виступають зразковими платниками податків" він вказав ім'я Олександри Зарицької — солістки гурту KAZKA. У той час як Олександра чесний платник податків, і всі її доходи оподатковуються згідно з чинним законодавством України. Хочемо звернути увагу державних органів на те, що поширення дезінформації ганьбить репутацію, честь і гідність артистів. На наш погляд, важливо утримуватися від оцінювальних суджень осіб, які обіймають такі високі посади. Навіть на своїй особистій сторінці необхідно усвідомлювати відповідальність за поширення неправдивої інформації й вибір помітних заголовків, властивих жовтій пресі", – зізнався менеджер гурту

Також прокоментувала цю ситуацію голова столичної податкової служби Людмила Демченко. Вона повідомила, що у Києві зареєстровано 112 відомих, публічних людей.

"Цьогорічна кампанія декларування показала нам яскраві приклади, коли декларували й відомі, публічні люди. До нашого центру обслуговування приходив Монатік. До речі, він перший задекларував і сплатив податки через електронний кабінет. В Печерській податковій у нас був такий відомий відвідувач, як Олег Винник, який також прийшов і задекларував свої доходи. В Києві у нас зареєстровано 112 відомих, публічних людей. З них 24 – народні артисти. І з них чимало не мають сплачувати податки особисто, оскільки вони офіційно працевлаштовані, приміром, у продюсерських центрах чи інших компаніях. Саме ці компанії є податковими агентами й мають декларувати й сплачувати податки. Левова частка артистів отримують доходи за межами України, і це також регламентується окремо. На сьогодні ще рано говорити, хто є доброчесним платником, а хто не зовсім. Хоч кампанія офіційно закінчена 2 травня, але фактично ще до 1 липня будь-яка фізична особа, яка не встигла подати декларацію, подати її й сплатити штраф всього 170 гривень", – повідомила Демченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції