Потап і MONATIK влаштували танцювальну битву за останніх учасників "сліпих прослуховувань" "Голос.Діти-3"

Далі на команди Тіни Кароль, MONATIK і Потапа чекає етап "вокальних боїв", в якому учасники в складі тріо боротимуться за право залишитися на проекті.

Останній випуск "сліпих прослуховувань" третього сезону "Голос.Діти", який глядачі телеканалу "1+1" побачили минулої неділі о 21:00, став найбільш драматичним і емоційним від самого початку проекту. Адже у тренерів Потапа і MONATIK в командах залишилися лічені місця, а за лаштунками свого виходу на сцену ще чекали десятки юних співаків і співачок.

Останньою учасницею команди Потапа стала 9-річна Талі Купер з Ізраїлю. Дівчинка мріє довести, що нічим не поступається своїй сестрі, відомій на батьківщині співачці Емілі. Талі виконала пісню тренера "Голосу країни-7" Джамали "History repeating", чим з перших нот вразила Потапа і MONATIK. Тренери одночасно натиснули кнопки, а Тіна Кароль не змогла всидіти у своєму кріслі і почала танцювати.

За Талі MONATIK і Потап влаштували справжню танцювальну битву, зупинити яку змогла тільки Тіна Кароль. "Баста, хлопці!" - пожартувала тренер.

13-річна Ангеліна Гваджая приїхала на проект "Голос.Діти-3" для того, щоб освідчитися в коханні хлопчикові Вані, з яким познайомилася в дитячому таборі. Як тільки MONATIK почув перші ноти приспіву пісні Sia "Chandelier" у виконанні Ангеліни, він тут же натиснув кнопку.

"Голос. Діти" фінал прослуховування_5
прес-служба каналу "1+1"
Ангеліна Гваджая

"У мене залишилося всього два місця в команді, але я не міг не віддати одне з них Вам. Ваш голос можна впізнати з тисячі!" - прокоментував MONATIK.

Останнє місце в команді MONATIK зайняла 14-річна Юлія Радчук з Івано-Франківська. Попри заперечення батьків, дівчинка прийшла на "Голос.Діти-3", адже вона мріє присвятити себе сцені. MONATIK натиснув заповітну червону кнопку на останніх секундах виконання Юлею пісні Sam Smith "I'm not the only one".

Юля Радчук Голос Діти
Юля Радчук

"Ось той, на кого я тут так довго чекав! Я чекав на такий голос. Знімаю з себе талісман і віддаю вам", - сказав MONATIK.

Далі на команди Тіни Кароль, MONATIK і Потапа чекає етап "вокальних боїв", в якому учасники в складі тріо боротимуться за право залишитися на проекті. Варто відзначити, що всі учасники, які не встигли вийти на сцену "Голос.Діти-3" до того, як тренери набрали свої команди, потрапляють на "сліпі прослуховування" наступного сезону автоматично.

"Голос. Діти" фінал прослуховування_7
прес-служба каналу "1+1"
Команда Тіни Кароль

"Голос. Діти" фінал прослуховування_4
прес-служба каналу "1+1"
Команда Потапа

"Голос. Діти" фінал прослуховування_1
прес-служба каналу "1+1"
Команда Monatik

Нагадаємо, з прем'єрою "Голос.Діти-3" стартував "Рік "Голосу" на телеканалі "1+1", який після закінчення дитячої версії продовжиться дорослим вокальним проектом "Голос країни-7".

Хто став учасником команд Тіна Кароль, Потапа і MONATIK можна дізнатися на сайті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: