"Потап і Настя" у Вінниці: перша поява Каменських на сцені після травми та привіт "Кварталу 95"

Співачка з'явилася перед глядачами на "золотому" самокаті.

Український дует "Потап і Настя" у рамках ювілейного всеукраїнського туру "Золоті Кіти" дав концерт у Вінниці.

Мешканці міста дуже тепло зустріла "Потапа і Настю" з короваєм.

Солістка гурту Настя Каменських, яка два місяці тому ледь не загинула під час стрибка з парашутом і сильно пошкодила ногу, як і обіцяла фанам, з'явилася на сцені разом з Потапом.

Тоді артистка розмірковувала, що може постати перед глядачами на милицях. Але, на щастя, нога Каменських більш менш загоїлася, тож артистка виїхала на сцену на спеціальному самокаті. До слова, він відповідав назві туру і був також золотистого кольору.

Під час концерту Потап записав разом із залою відеозвернення до студії "Квартал 95". Нагадаємо, що Потап був одним із запрошених зірок на фестиваль студії "Квартал 95" у Юрмалі.

"Цей меседж ми записуємо для наших друзів. Хлопці, ви завжди говорили правду. Ця правда завжди зачіпає тих, хто її боїться. Ми підтримуємо вас, хлопці і підтримує вас сьогодні вінницька зала. Привіт тобі із Вінниці "95 квартал". Давайте далі віджигайте", - сказав Потап зі сцени.

 Нагадаємо, що до цього студію "Квартал 95" підтримала співачка Оля Полякова, яка наголосила що державу потрібно "дрючити".

Залиште свій коментар

Наступна публікація