Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап не уявляє сучасне ТБ без "1+1", а Дзідзьо сказав: "Не чіпайте мені канал"

Зірки прокоментували спробу лишити "1+1" ліцензії.

Продюсер та зірковий тренер "Голосу країни" Потап та лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома долучилися до зірок, які підтримують канал "1+1".

Так, в коментарі сайту ТСН.ua Потап зізнався, що не уявляє сучасне українське телебачення без "1+1"

"Неможливо уявити сучасне українське телебачення без "1+1", який є улюбленим телеканалом мільйонів глядачів нашої країни. Я вже кілька сезонів займаю почесне крісло тренера в проектах "Голос країни" та "Голос. Діти "і можу сказати, що "1+1" - головний по талантах, і такий, що надихає на розвиток і майбутні перемоги. Своїми якісними розважальними програмами він дарує тепло і позитивні емоції. "1+1" - справжня сім'я, і своїм прикладом вона вселяє віру в те, що "ти не один!" – сказав на підтримку каналу Потап.

А от Дзідзьо порадив тим, хто хоче позбавити "1+1" ліцензії, - зайнятися роботою. Артист зауважив, що в країні вистачає справ і є, на що звернути увагу

"Не чіпайте мені "1+1"! Хай ті, що хочуть забрати ліцензію, краще займуться роботою! У нас є чим зайнятися в країні. Піднімайте національне телебачення, модернізуйте, вкладайте в нього. Створюйте своє, а не забирайте чуже, що вже давно побудовано!" – наголосив Хома.

Нагадаємо, раніше Руслана та Джамала підтримали "1+1" у спробі позбавити канал ліцензії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції