Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап під час відпочинку з Каменських у Мексиці зустрівся із 11-річним сином

Виконавець поділився фото з Андрієм у фотоблогу.

Продюсер та репер Потап, який наразі насолоджується відпочинком із Каменських, зустрівся у Мексиці з сином.

Так, зірковий татусь та його син від першого шлюбу Андрій разом відпочивали на одному з мексиканських пляжів. Виконавець та його нащадок потішили фанів кумедним фото у стилі "Рятувальників Малібу".

Потап з сином_2
instagram.com/realpotap

"Пляжний патруль? Мабуть, фотографувала Памела", "Рятувальники Малібу", "Ох, видно, що Андрій як тато", "Копія тата, як мило", "А де Настя? Ми усі дуже сподіваємося, що вона разом з вами" – писали юзери під фото.

Колишня дружина виконавця Ірина Горова днями прилетіла до Канкуна із США. Подорожує продюсерка із двома дітьми – 22-річною донькою від першого шлюбу Наталією та 11-річним сином Потапа Андрієм. Ірина зізналася, що її найулюбленіші дні – подорожі з дітьми.

Ірина Горова з дітьми
instagram.com/gorovaya_irina

"Обожнюю їх, вони дають стільки енергії, любові, ніжності, захоплення, зачарування і щирості, що аж дух захоплює", – підписала фото Горова.

Зауважимо, Потап та його дружина Настя Каменських тривалий час насолоджуються сонцем та океаном у Мексиці. Репер розповів, що за час відпустки уже написав понад 10 нових треків.

Потап з Каменських
instagram.com/realpotap

"За цей відпочинок я написав більш ніж 10 пісень, був на двох супертусовках, але найголовніше зустрів свого сина і просто неймовірну кількість крутих друзів, до яких в Києві не достукатися. Обговорив величезний пак проєктів і класно провів час за посиденьками в милих кафе і пляжах, займався спортом і проводив час в любові і взаєморозумінні з моєю дружиною", – поділився репер.

Нагадаємо, днями Потап у жовтій сорочці та капелюсі позував із Каменських у Мексиці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції