Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап привітав Осадчу з днем народження: Декого щасливим татусем зробити може легко Катя

Продюсер написав ведучій вітального вірша.

Репер та продюсер Потап, про відпочинок з яким розповіла Каменських, привітав свою подругу Катерину Осадчу з днем народження.

Сьогодні, 12 вересня, ведуча "Світського життя" та "Голосу країни" святкує 35-й день народження. І першим привселюдно у Мережі її привітав зірковий друг.

На сторінці в Instagram Потап розмістив вітальний вірш, присвяченій Катерині.

"На когось подивилась Катерина і в того раз - змінилося життя, мужчина чи це жінка не важливо, це доля у її очах! Комусь задасть важке питання, а декого щасливим татусем, зробити може легко Катя, майже усе, та ні - прям все! Бо молода, ваблива і красуня, розумна, як це все в одній? Катруся, Катю, наша ти Катруня! Так весело з тобою летять ці дні! В тобі така велика сила любові і жаги злиття, вітаю тебе Катерино, бо це найкращий день твого життя", - написав Потап.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На когось подивилась Катерина і в того раз - змінилося життя, мужчина чи це жінка не важливо , це Доля у її очах! Комусь задасть важке питання ,а де кого щасливим татусем, зробити може легко Катя , майже усе , та ні прям Все! Бо Молода , ваблива і красуня, розумна ,як це все в одній? Катруся,Катю,наша ти Катруня! Так Весело з тобов летять ці дні! В тобі така велика сила, любові і жаги злиття, Вітаю тебе Катерино,БО ЦЕ НАЙКРАЩИЙ ДЕНЬ ТВОГО ЖИТТЯ! @kosadcha

Публикация от Oleksii Potapenko (@realpotap)

Підписники лишилися у захваті від віршованих рядків Потапа, а дехто натякнув на те, що Потап і Катерина родичі!

"Гарна у вас кума", - написали у коментарі фани.

До слова, раніше у Мережі ширилися чутки про те, що Потап став хрещеним батьком сина Катерини Осадчої та Юрія Горбунова. Проте самі зірки цього ніяк не коментують.

Нагадаємо, 24 серпня день народження відсвяткував чоловік Катерини Юрій Горбунов. Коханий Осадчої одразу показав у Мережі, як кохана його привітала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції