Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап продемонструє свої кулінарні здібності на кухні Сенічкіна

Кулінарний майданчик "Сніданку з 1+1" готує святкове меню до 8 березня.

Напередодні свята, у середу, 7 березня, вмикайте "Сніданок з 1+1" – в ефірі стартують святкові музичні серії кулінарної рубрики Руслана Сенічкіна. 

До дня Весни з Русланом на кухні заспіває і приготує шоумен і тренер "Голосу країни" Потап.  Цього разу на кухні буде гаряче  не тільки від плити, а й від енергетики цих двох розкішних чоловіків. До того ж, замість однієї, ви побачите навіть дві серії веселощів!

Який ідеальний сніданок приготує Потап? Шакшуку, запечені яйця зі шпинатом або ліниві вареники? Що таке "кухонний" реп?  Потап зізнається, для кого він зазвичай одягає фартух і готує свої коронні страви, а також розкриє секрет, чи сидить він на дієті, та як тримає себе у формі.

Потап на кухні Сенічкіна_3
прес-служба каналу "1+1"

У відео Руслан і Потап закликають підспівувати їм: "Співай, тьотя, а-тя-тя, танцюй, тьотя, а-тя-тя, готуй, тьотя, а-тя-тя". 

Потап на кухні Сенічкіна_5
прес-служба каналу "1+1"

Вмикайте 7 березня "1+1". Весна у "Сніданку" стартує разом з неймовірним флешмобом #CпівайТанцюйГотуй, який починався з жартів на сторінці Facebook співочого кулінара Руслана Сенічкіна, а тепер виходить у великий ефір. Окрім того, "Сніданок з 1+1" покаже найкращі кухонні співи глядачів. Стати героєм ефіру відтепер може кожен - надсилайте свої відео на фб-сторінку Руслану Сенічкіну.

Потап на кухні Сенічкіна_6
прес-служба каналу "1+1"

На кухню до Руслана завітають співати найвідоміші українські зірки – Євген Кошовий, Олександр Пономарьов, Юрій Ткач та ін.  Не пропустіть яскраві весняні випуски.

Залиште свій коментар

Вибір редакції