Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап розповів, як ставиться до відвертих фотосесій Насті Каменських

Продюсер поділився, що його дратує, коли дружина цілується з іншими акторами.

Продюсер та репер Потап, який розповів, яка з Насті Каменських господиня, поділився своїм ставленням до відвертих фотосесій дружини.

За словами Потапа, у нього "немає хробачка". Йому подобається, що його кохана привертає увагу та захоплює інших чоловіків.

"Я чоловік впевнений. Не в собі, в своєму коханні. І навіть мені подобається це, мені подобаються її відверті фотографії, фотосесії. Мені подобається, що вона подобається. І як чоловікові теж. Я знаю, що вона дуже гарна жінка. Але це моя жінка, я з нею прокидаюся щоранку. Вона навіть вранці красива", - прокоментував Потап, йдеться у "Зірковому шляху".

Настя Каменських
instagram.com/kamenskux

Разом з тим Потап зізнався, що все ж таки дещо його дратує. Приміром, чоловік Насті Каменських не у захваті, коли його кохана задля проб та знімань цілується з іншими.

"Мені єдине, що не подобається – коли вона цілується з акторами дуже багато, якщо знімається в якомусь кіні, або якщо йдуть проби, мені дуже небагато цей ... Але слухайте, ну якщо ми одне одного кохаємо, то, чого вже одне до одного чіплятися, якщо вона артистка", - пояснив Потап.

Настя Каменських_4
instagram.com/kamenskux

Нагадаємо, тим часом Настя Каменських зізналася, що вони з Потапом дуже пристрасні коханці та навіть мали інтимну близькість в аеропорті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції