Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап розповів, як створив їхній з Каменських відомий хіт "Чумачечая весна"

Потап розповів, як створив їхній з Каменських відомий хіт "Чумачечая весна"

Виявляється, продюсер планував написати пісню про весілля.

Український репер та продюсер Потап та його друг і колега Позитив у новому випуску свого шоу 2POPODCAST розповіли, як пишуть свої хіти.

Зокрема, Потап поділився тим, як йому спала на думку композиція "Чумачечая весна", яка принесла їхньому з Настею Каменських дуету "Потап і Настя" шалену любов прихильників. Як зізнаються Позитив і Потап, у них є дуже багато пісень, які вони написали і які ще й досі чекають на свій час.

"Буває, написав повністю пісню: куплет, приспів, є фішка, гумор, вставка, дроп…і думаєш, щось не те. А іноді відкриваєш демку, яка була написана три роки тому, і вона спрацьовує. Одного разу прийшов писати пісню про весілля, взяв гітару: "Пришла и оторвала голову нам сумасшедшая весна" – п’ять хвилин. А потім подумав: "сумасшедшая весна" - так банально, жодної фішки. Згадав, як мені товариш розказував, як побачив на Дарниці двох алкашів –  один без зубів говорив іншому "Ты чумачечий!". Я й подумав, що це можна класно використати", - поділився артист.

Нагадаємо, днями Потап висловив думку, що буде із шоу-бізом після карантину. Продюсер сказав, що сфера шоу-бізнесу залежить від економіки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції