Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потап розповів, як відсвяткував день народження 11-річного сина

Виконавець також прокоментував зміну іміджу Андрія.

Український продюсер Потап, який днями розповів про сімейні будні з Каменських, розказав, як відсвяткував 11-річчя сина Андрія, йдеться у "Світському житті".

Знаменитість зізнався, що день народження дитини вони святкували не один раз. Також він розповів, що подарував Андрію на свято.

"Були зранку зненацька кульки з цифрами 11 років, потім школа, через два дні ми відсвяткували з батьками, поспівали пісень, подарунки вручили. Він сказав, щоб йому усі подарували гроші, оскільки він збирав собі на комп’ютер. Я не знаю, скільки йому надарували, але він хлопець вже дорослий. Він вже заробляв якось на зніманні у рекламі. Йому навіть мама дала картку на якій його гонорар, а за декілька днів ми замовили йому його улюблених фокусників", - пригадував артист.

Відео Які компліменти робили Потапу учасниці "Міс Україна"

Репер та музичний продюсер Потап розповів про свою нову патріотичну пісню, суддівство у конкурсі "Міс Україна" і святкування Дня народження свого сина.

Які компліменти робили Потапу учасниці "Міс Україна"

Окрім цього Потап прокоментував кардинальну зміну іміджу 11-річного парубка. Андрій перед навчальним роком пофарбував волосся.

"Все, що міг йому сказати: "Синку, я теж фарбував своє волосся, дивись що зі мною сталося". Він просто сказав: "Я хочу пофарбувати волосся як якийсь футболіст, я точно не пам’ятаю який". Я сказав йому робити, що він хоче, але татуювання я забороняю", - розповів репер.

Нагадаємо, що днями Потап показав сідниці Каменських у доволі дивному ракурсі. Продюсер поділився дивакуватим фото дружини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції