Потап та Ірина Горова зізналися, що оформили розлучення декілька років тому

Зіркам та бізнес-партнерам вдалося зберегти дружні стосунки.

Новина про розлучення Потапа та Ірини Горової сколихнула Мережу. Втім, продюсери та власники MOZGI Entertainment розсекретили, що насправді не живуть разом вже давно.

"Уже п'ять років живемо окремо, а офіційно оформили розлучення два роки тому. І ми дійсно міцна, але не подружня пара", - розповіла Ірина виданню "Отдохни".

Її колишній чоловік, Потап, додав, що вони не афішували цей факт через посилену зайнятість в проектах.

За словами Горової, вони й досі "не можуть одне без одного", втім, як друзі.

Потап та Ірина Горова _3
liza.ua

"У нас така міцна дружня любов. Ми хоч і давно роз'їхалися, але ж фактично і не розлучалися, так як працювали разом. Напевно, з боку це здається дивним, що колишні чоловік і дружина так тепло спілкуються. Але ми по-справжньому близькі, ділимося один з одним найпотаємнішим", - наголошує тренер проекту "Голос. Діти-3" Потап.

Говорячи про свій шлюб пара зазначає, що він був дуже щасливим. Втім, найскладнішим моментом було власне рішення про його розірвання.

Потап та Ірина Горова _2
liza.ua
"Найщасливіший (період) - початок наших стосунків. Олексію тоді було 19, він був як квіточка, яка тільки-тільки розпустилася. На ньому не було ні пилинки! (Посміхається.) А найскладніший - період, коли ми зрозуміли, що розходимося. Було складно прийняти цей факт. Потрібно було думати, що робити далі - як буде працювати наш продюсерський центр, який ми створювали разом. У цей час у нас були перемоги по роботі, ми разом відпочивали, але сім'ї вже не було", - говорить Ірина.

У стосунках нині колишнього подружжя було місце і ревнощам. Пояснює пара цей факт публічністю їхньої роботи.

"Взагалі Іра дуже спокійна і врівноважена. Так, вона стала популярна вже після того, як у нас закінчилися стосунки. До цього вона була в моїй тіні, працювала на спільну справу. А ревнощі, звичайно, були, вони завжди є, коли люди люблять. Іра - дуже сексуальна жінка, за нею бігали і бігають пів-Києва: бізнесмени, бандити, круті чуваки. Вона енергетично дуже сильна, наповнена жіночою енергією", - підкреслює Потап.

Потап та Ірина Горова _1
liza.ua

За словами Ірини Горової, вони із Олексієм вже ж таки намагалися зберети свою родину, але їм це не вдалося.

Екс-подружжя під час спілкування із журналістами подякувало одне одному за дітей, до яких, окрім доньки та сина, відносять і спільний продюсерський центр. Зірки наголосили, що мають "особисте життя" окремо одне від одного.

Потап та Ірина Горова обкладинка
liza.ua

"Я сміюся над чоловіками, які думають, що легко її завоюють. Але ж вона була Дружиною Потапа! Іра - штучка ще та: вона розумна, красива, сексуальна, знає собі ціну. Їй потрібен сильний чоловік. Щоб її підкорити, потрібно бути не багатим і знаменитим, потрібно бути просто справжнім мужиком!" - підсумував продюсер на запитання про нового обранця екс-дружини.

Потап і Ірина Горова_3
instagram.com/gorovaya_irina
У пари є спільний син Андрій

Незважаючи на розлучення, як Ірина Горова, так і Потап зізнаються: готові знову створити сім'ї.

Нагадаємо, у Потапа та Ірини Горової підростає восьмирічний син Андрій. Хлопчик вже проявляє музикальний талант та демонструє неабиякі вміння, читаючи реп.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: