Потап заявив, що відмовився б від звання "Народний артист України"

Колега продюсера Настя Каменських пояснила, чому він так може вчинити.

Український дует "Потап і Настя", який днями відіграв аншлаговий концерт у Києві, не прагне отримати звання "Народних артистів України", йдеться у "Світському житті".

За словами учасниці гурту Насті Каменських, їхній дует і так народний, оскільки його дуже люблять люди

"Для мене це й так ніколи не мало ніякого значення. Я народний артист, Потап й так народний артист. Нас любить народ, нас люблять діти, нас люблять всі. Ну а Потап, у певний момент, певно, торкнулися якихось струн, він говорить: "Не дають, дивися. Ти бачила у цьому списку хто там? Я взагалі не знаю цих людей, а мене нема". Там же безкоштовні якісь місця роздають", - прокоментувала Настя.

"Я відмовлюся від нього. Дайте народного артиста – я від нього відмовлюся", - рішуче заявив Потап і одразу ж пояснив, чому б так вчинив

"Давайте чесно зараз подивимося на ситуацію. Зараз багатьом артистам можуть дати звання якесь, але тільки не "Потапу і Насті". Зараз не час "Потапа і Насті" саме для звань. Зараз час "Потапа і Насті" знаєте чому? Тому що як ніколи потрібні такі пісні про добро, любов. Треба людей зі ступору виводити і ми це вміємо робити", - сказав Потап.

Нагадаємо, учасники "Голосу.Діти-3" виступили з Потапом на головному концертному майданчику країни. Команда Потапа з проекту взяла участь в концерті гурту.

ВідеоПотап та Настя висловили своє ставлення до звання "Народний артист"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: