Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потапу наснилося, що він падав на літаку: Позитив про те, як народилася назва "Время и Стекло"

Артист розповів, хто пише пісні групі.

Учасник гурту MOZGI і "Время и Стекло" Олексій Завгородній, він же Позитив, розповів, як народилася назва для їхнього з Надею Дорофєєвою дуету.

За словами Позитива, спочатку вони розглядали такі назви, як "Льоша додому", "мільйон зелених птахів". Але потім все вирішив сон Потапа.

"Всі назви були абсолютно кінчені, ну і обрали саме, в якій була і гра слів і в якій був якийсь сенс. Потап прийшов з думкою, коли йому щось наснилося, каже: "Я знаю! Мені наснилося, що я падав на літаку і наснилося саме що, "время истекло". Я подумав: "Класно, назва для якоїсь рок-групи, хардкору якогось". Я не був згоден і Надя, по-моєму, теж, ми "ну таке". Ну от зараз це звучить вже нормально", - розповів Позитив у програмі "Зе Інтерв'юер".

Також артист розповів, як народжуються пісні для групи "Время и Стекло". Позитив зізнався, що він більше відповідає за музичну частину. Тексти ж до треків пише або Потап, або вони народжуються під час мозкового штурму учасників колективу та їхнього продюсера Потапа.

Нагадаємо, в кінці квітня Позитив серйозно травмувався під час знімання нового кліпу "Время и Стекло". Артист виконував складний трюк, стоячи на мотоциклі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції