Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Повернення Ані Лорак: як співачка прорвалася на київську сцену вперше за три роки

Артистка виступила на ювілейному концерті "FREEDOM BALLET".

У вівторок, 14 листопада, у київському палаці "Україна" на глядачів ювілейного концерту "FREEDOM BALLET" чекала приголомшлива несподіванка.

Перед присутніми у залі в рамках концерту виступила співачка Ані Лорак, яка вже давно працює і мешкає в Росії. До слова, лише минулої неділі Ані Лорак отримала російську нагороду "Золотий грамофон" в Москві.

Цікаво, що аж до виходу Лорак на сцену ніхто й не здогадувався про те, що вона взагалі з’явиться у Києві перед багатотисячною публікою.

В афіші "FREEDOM BALLET" не було жодного слова про участь Ані Лорак у концерті, однак організатори інтригували, що виступить спеціально запрошений гість, ім’я якого тримали у таємниці.

Зауважимо, що це вперше за останні три роки Ані Лорак виступила в Києві. На сцені палацу "Україна" артистка виконала одну пісню. Глядачі дуже тепло зустріли артистку, Лорак аплодували стоячи і не хотіли відпускати. Жоден інший артист на цьому шоу не отримав стільки овацій, скільки отримала Ані Лорак.

 

Опубликовано Alina Onopa 14 ноября 2017 г.

"Привіт, Києве! Привіт, мої любі! Дуже дякую. Для мене величезна честь сьогодні бути в цьому залі. Вітати талановитих, неймовірних, незвичайних, харизматичних Freedom, тому що вони – це щось особливе під сонцем, справжні артисти. Велика честь сьогодні брати участь в такому концерті і, звичайно, як ви самі розумієте, стояти на цій сцені в палаці "Україна" і співати для вас! Дякую!" – звернулася до глядачів Лорак.

Цікаво, що після виступу у Києві Ані Лорак жодним чином не прокоментувала цей концерт у Instagram. Хоча до цього активно постила фото з російської премії "Золотий грамофон", виступів у Німеччині, Ізраїлі та РФ.

Нагадаємо, що Ані Лорак викликала обурення українців з початком війни на Сході України. У той час, як більшість вітчизняних зірок відмовилися від концертів в РФ - країні-агресорі, Лорак продовжувала там виступати, світитися в компанії російських артистів, які відкрито підтримували анексію Криму, й отримувати російські нагороди.

Востаннє Ані Лорак давала концерти в Києві у листопаді 2014 року. Тоді виступи артистки спровокували масові заворушення, які супроводжувалися бійками та димовими шашками. Свої дії протестувальники пов'язували із тим, що співачка виступає з концертами в Росії, яка нині дуже агресивно налаштована проти України та фінансує тероризм на Донбасі.

Дісталося тоді й шанувальникам Лорак – активісти вигукували їм у слід "ганьба" та закидали їх яйцями.

Після сутичок у Києві Ані Лорак була змушена скасувати концерт в Одесі, який був запланований на 15 лютого 2015 року. Відтоді Лорак в Україні не виступала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції