Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Позбавлена титулу "Міс Україна" Дідусенко намагатиметься змінити принизливі правила "Міс світу"

Позбавлена титулу "Міс Україна" Дідусенко намагатиметься змінити принизливі правила "Міс світу"

Головна мета дівчини - це зміна правил конкурсу, які були створені 1951 року.

Переможниця "Міс Україна" Вероніка Дідусенко, яка вперше прокоментувала інцидент з дискваліфікацією її з конкурсу, зявила, що не збирається відстоювати свій титул, а просто буде намагатися змінити застарілі правила щодо материнства.

За словами адвоката дівчини Таліни Кравцової Вероніка має усі можливості відстоювати свої права у суді, проте наразі головна мета - це зміна правил конкурсу "Міс світу", які були створені 1951 року і з того часу жодного разу не змінювались.

"Проаналізувавши ситуацію з Веронікою, я можу заявити, що у неї є усі можливості захищати свої права та інтереси у суді. Наразі Вероніка не ставить собі це на меті, наразі у неї інша мета. Ми хочемо запросити до діалогу, до того щоб ми спільно могли вийти із ситуації з організаторами конкурсу, з їхніми юристами. І далі плідно просувалися до такої необхідної мети, яку постійно усі залишають за дужками. Я особисто захоплююсь таким поривом Вероніки", - зазначила адвокат дівчини.

Дідусенко готує документи на конкурс "Міс Світу" щодо зміни правил та розраховує на підтримку оргкомітету "Міс України".

"Ми вважаємо, що організатори конкурсу все розуміють і вони повинні піти з нами на діалог і допомогти нам вийти на той рівень, від кого вони отримали ліцензію і від кого вони отримують усі ці вказівки", - додала Таліна Кравцова.

Прес-конференція позбавленої титулу "Міс Україна 2018" Вероніки Дідусенко

Підписуйтеся на нашу сторінку та приєднуйтеся до стріму ТСН Live прес-конференції учасниці «Міс України 2018» Вероніки Дідусенко, яку позбавили титулу та дискваліфікували через те, що вона порушила правила – не вказала, що була заміжня та має дитину.

Опубликовано ТСН Live Четверг, 27 сентября 2018 г.

За словами Дідусенко, взагалі деякі пункти, які прописані у правилах конкурсу є безглуздими, з якими вона не згодна і буде з ними боротися. А конкурс є ідеальним, якщо його дивитись через екран телевізора.

Нагадаємо, після перемоги у конкурсі "Міс Україна" 23-річна киянка Вероніка Дідусенко була дискваліфікована через те, що приховала від організаторів конкурсу наявність дитини.

Відео Ні дискримінації. "Міс Україна", у якої забрали корону, боротиметься за зміну правил конкурсу

За корону не боротиметься, лише проти дискримінаційних правил, що міс має бути не заміжня і без дітей. Вероніка Дідусенко, у якої забрали корону "Міс Україна" через те, що вона приховала дитину і наявність колишнього чоловіка, відповіла на питання журналістів. 

Ні дискримінації. "Міс Україна", у якої забрали корону, боротиметься за зміну правил конкурсу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції