Позбавлена титулу "Міс Україна" Дідусенко розповіла, навіщо всупереч правилам вирішила брати участь у конкурсі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головною метою було привернути увагу до свого соціального проекту.

Трохи більше тижня тому десять членів журі були одностайні у виборі. Міс Україна - дівчина математик. Гарна, розумна, має найкращий соціальний статус, ще й інгредієнти зеленого борщу перерахувала.

Щойно Вероніка Дідусенко перемогла, до редакції оргкомітету та всіх українських ЗМІ надійшов анонімний лист,  в якому йдеться про те, що новообрана міс розлучена і має дитину, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень. Це, за правилами світового конкурсу, на який українці купили ліцензію у англійців, категорично заборонено. Члени журі збираються знову. Чому так неретельно перевіряли інформацію про учасниць, виправдовуються, що перевіряли соцмережі, де не було жодних натяків на дитину.

Випадки, коли у міс виявлялися діти, вже були у 95-му, 96-му та 2002 роках. Однак Влада Литовченко, яка була мамою на момент конкурсу, каже, їх тоді про це ніхто не запитував на відборі. Але й на міжнародний конкурс вони не претендували саме з цієї причини.

"Тут справа в брехні. Як її сприйматимуть на світовому рівні", - підкреслює Литовченко.

Міс, яка насправді виявилася місіс, Вероніка Дідусенко запізнюється на інтерв'ю на півтори години. Каже, нині преса її розриває. Приходить із тим, кого до цього часу ховала - чотирирічним Сашком.

"Це було якесь чудо, що протягом конкурсу ця інформація просто не з’явилася ніде", - розповідає вона.

Зізнається, реакція членів журі на наявність дитини її засмутила. Новий бойфренд, керівник консалтингової компанії, відреагував значно позитивніше, коли вона йому про це зізналася.

Свій вчинок пояснює тим, що їй конкурс міс, а не місіс був конче потрібен, щоб розрекламувати свій соціальний проект.

"Я пішла на конкурс винятково, щоб звернути увагу на проект "Маленькі Ейнштейни". Про виграш - це було взагалі останнє питання, про яке я не думала", - запевняє Дідусенко.

Завагітніла Вероніка у 18 років. Майже одразу, каже, стала матір’ю-одиначкою.

"З колишнім чоловіком вирішили вже розходитися і тут виявилося що я вагітна", - розповідає дівчина.

Батько маленького Сашка поїхав до США, а Вероніка зайнялася кар'єрою моделі. Чому поставила галочки у пунктах "не була заміжня" і "не має дітей" підписуючи договір? Пояснює, якби зізналася відразу, її б відсіяли ще на етапі відбору. А в конкурс дуже хотілося. Про наслідки не думала.

"Коли мені на сцені сказали, що переможницею 2018 стає Дідусенко Вероніка, в мене був такий шок . Думала, який це жах, за що це мені, тому що я не планувала вигравати. Я просто розуміла, який скандал, яка ситуація підніметься, коли мене коронують…  Я приїхала додому в шоці, не знаючи, що робити і тут мені телефонують дівчата з оргкомітету і кажуть: " В тебе є дитина?". Я кажу: "Так, в мене є дитина". І вони в шоці, я в шоці, і ми почали вирішувати це питання разом", - розповідає Дідусенко.

Рішення оргкомітету і юристів  було однозначне - їхати на світовий конкурс за чинними правилами дівчина не може. Королеву краси треба переобирати. Розійтися хотіли по-доброму. Навіть призові 300 тисяч гривень залишити.

Але тут Вероніку осяяло. Якщо корону зберегти не вдалося - треба зберегти пам’ять про себе.

"Ми домовляємося і позбавляємо тебе титулу, все добре. Але я не можу, тому що є мільйони молодих матусь, які будуть дивитися на мене, як я віддаю цей титул добровільно і не борюся за їх права", - підкреслює дівчина.

Вона вирішила  боротися проти дискримінаційних, на її думку, пунктів у правилах участі Міс Світу. Але організатори  оргкомітету українського конкурсу, кажуть, обман, для такої мети, не помічник.

ВідеоДискваліфікована Міс Україна 2018 не жалкує, що приховала дитину та факт розлучення

Тиждень тому комітет конкурсу "Міс Україна" обрав найкрасивішу представницю держави - для поїздки на "Міс Світу" до Китаю. Але раптом виявилось, що вона розлучена і має дитину. Правила порушені - корону відібрали. Здавалося б, ситуація вичерпана, але Вероніка Дідусенко піднімає матерів-одиначок на протест.

Дискваліфікована Міс Україна 2018 не жалкує, що приховала дитину та факт розлучення

Біда в тому, що через такий скандал Україну можуть позбавити ліцензії на конкурс. Колишній міс Олександрі Кучеренко вже телефонують учасниці з інших країн.

Оргкомітет світового конкурсу поки що мовчить. Вероніка разом з юристами планує організувати прес-конференцію в Лондоні для західних ЗМІ. І написати лист до Мішель Обами та Бріджит Макрон, аби за неї вступилися. Тим часом український оргкомітет уже обрав нову королеву краси .  І оголосять її ім'я вже сьогодні ввечері.

Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції