Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Позбавлена титулу "Міс Україна" Дідусенко розповіла Осадчій про стосунки з колишнім чоловіком

Красуня зізналася, що вона поновила стосунки з батьком її дитини.

Дискваліфікована "Міс Україна" Вероніка Дідусенко, яка попросила вибачення у всіх учасниць і членів журі конкурсу, дала інтерв'ю Катерині Осадчій для "Світського життя" з приводу скандалу, що розгорнувся навколо неї.

Зокрема, дівчина розповіла про свої стосунки з колишнім чоловіком, за яким офіційно була заміжня.

Чоловік нині проживає в Америці. Коли він дізнався, що Вероніка перемогла у конкурсі, то привітав її з цим.

"Свого сина я виховувала сама. Але віднедавна ми поновлюємо стосунки з батьком дитини. Коли я виграла, він мене привітав, і сказав, що мною пишається. Коли почався цей скандал, він дуже мене підтримував. Сказав, щоб я трималася", - зазначила Дідусенко.

ВідеоВероніка Дідусенко прокоментувала свій обман і дискваліфікацію на "Міс Україна 2018"

Вероніка Дідусенко стала переможницею "Міс Україна 2018". Але корона прикрашала голову красуні лише три дні. Стало відомо, що дівчина обманула всю країну, приховавши 4-річного сина. Виявилося, що Вероніка – не перша, хто обманув суддів. «Світське життя» розбиралося у ситуації. 

Вероніка Дідусенко прокоментувала свій обман і дискваліфікацію на "Міс Україна 2018"

Ще Осадча запитала, чи перевіряли у дівчини паспорт, адже там мали б бути штампи про одруження і розлучення, на що Вероніка відповіла, що давно його змінила на ID-картку.

Нагадаємо, зараз Вероніка Дідусенко зустрічається з політтехнологом, позаштатним радником голови Адміністрації президента Геннадієм Курочкой, який, за її словами, ініціював афішування їхніх стосунків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції