Позитив вперше прокоментував весілля своєї колишньої і зізнався, чому приховує нову кохану

Позитив вперше прокоментував весілля своєї колишньої і зізнався, чому приховує нову кохану

Позитив та Анна Андрійчук / Фото: instagram.com/annchuk

Артист заявив, що його дівчина вже готова афішувати їхні стосунки.

Український співак Олексій Завгородній, він же Позитив, розповів про нову кохану та прокоментував одруження ексдружини, дизайнерки Анни Андрійчук.

Як зізнається зірка, його дівчина, з якою вони розпочали стосунки ще до повномасштабного вторгнення, вже готова публічно розповідати про їхнє кохання. Втім, сам Позитив переконаний, що наразі на тлі війни це робити не варто:

"Я дуже сильно хотів зробити це на День усіх закоханих, поділитися. Бо моїй другій половинці це важливо. Але потім я сказав, що давай поки не будемо, бо багато інших новин… Десь приємні, десь неприємні. Я дуже хочу це правильно зробити", - пояснив артист у програмі "Муз_Тренд".

Позитив / Фото: instagram.com/positiff

Окрім того, виконавець поділився, що вже давно не слідкує за життям колишньої дружини. Так, Позитив навіть не знав про заміжжя Анни Андрійчук й не бачив її фото з весілля, які активно ширилися Мережею. Однак, артист переконує, що розійшлися вони без скандалів.

"Я не знаю. Я не спілкуюся з нею. Ми востаннє нормально з нею закінчили розмову", - відповів Позитив.

Позитив та Анна Андрійчук / Фото: instagram.com/annchuk

Нагадаємо, нещодавно Позитив привітав співачку Надю Дорофєєву з днем народження й показав архівні фото з нею, де артистку просто не впізнати.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація