Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Позитив з "Время и Стекло" зіграє у продовженні комедії "Скажене Весілля 2"

У широкий прокат стрічка вийде під Новий рік – 25 грудня.

Від сьогодні на офіційних сторінках фільму в соціальних мережах та в усіх кінотеатрах країни стартувала перша тизерна кампанія комедії "Скажене Весілля 2".

Шість яскравих відеороликів знайомлять глядачів з реакцією улюблених персонажів на нове #CкаженеВесілля, навколо якого й розвиватиметься сюжет сиквела. Василь, Тарас, Олька, Ашот, отець Євлампій, хорист Кіндрат, тамада Назарій та підполковник Попадюк – попри різні характери героїв та ситуації, у які вони потрапляють, всіх їх об’єднує лише одне запитання: "Що? Знову?!".

"Скажене весілля 2"_1

Перший з шести роликів вже доступний для перегляду, ще п’ять з’являться протягом наступних двох тижнів на офіційних сторінках фільму в  YouTube, Facebook, Instagram.

Події нового фільму відбуваються через рік після "Скаженого Весілля". Ще один сюрприз, ще одна донька та ще одне #СкаженеВесілля чекає на улюблених героїв. Гонитва, новий зять, онука Тараса, Назарій Запухляк, отець Євлампій, монахи, зірковий каст, багато скажених пригод та ще більше якісного українського гумору.

"Історія у "Скаженому Весіллі 2" має не тільки відбуватись за всіма канонами, що ми винайшли у першій частині, не лише бути логічним її продовженням. Вона мусить перевершити свою попередницю. Стати ще більш несподіваною, яскравою, смішною. Ще більш скаженою! Наші сценаристи Микола Куцик й Олексій Приходько з таким завданням впоралися на всі 100%. А тепер час перенести це з паперу в тривимірний світ кіно – починається найцікавіше!" – прокоментував продюсер стрічки та виконавець ролі Назарія Запухляка Юрій Горбунов.

Для майбутніх глядачів творці фільму підготували приємну несподіванку. Олексій Завгородній (Позитив – учасник гуртів "Время и Стекло" та MOZGI) з’явиться у фільмі в новому амплуа. Співак долучиться до комедійного дуету отця Євлампія (Потап) та диякона Пилипона (MONATIK) у ролі хориста Кіндрата. Окрім цього, Позитив  разом з Потапом виступлять як музичні продюсери фільму. А ось хто з акторів виконає роль нових наречених у другій частині фільму, творці поки тримають у секреті.

"Мій герой – абсолютний неофіт у церковному бізнесі, на цьому будується його характер та основні геги. Кіндрат має допомагати отцю Євлампію, а той користується його необізнаністю й частенько зловживає повноваженнями. Євлампія грає Потап, з яким у житі ми гарні друзі. Сподіваюсь, у фільмі наш тандем буде не менш успішним та цікавим. Мені здається,  я навіть схожий на молодого церковного служителя!" – поділився подробицями участі у проекті Позитив.

"Скажене весілля 2"_2

Як і минулого разу, режисером-постановником комедії "Скажене Весілля 2" став Влад Дикий.

Зауважимо, що комедія "Скажене Весілля" стала першим українським фільмом, чий формат був експортований за кордон. Наразі тривають знімання литовської комедії "Весілля. Імпорт нареченого", що стане першою міжнародною адаптацією української комедії. Права на концепт фільму також придбала Румунія, тривають переговори з іншими країнами, частина домовленостей вже на етапі підписання договору.

Залиште свій коментар

Вибір редакції