Позитив зізнався, чи закрутив новий роман після розлучення з дружиною

Позитив зізнався, чи закрутив новий роман після розлучення з дружиною

instagram.com/positiff

Також артист поділився, в яких стосунках з колишньою після розриву.

Екссоліст гурту "Время и Стекло", композитор Позитив, справжнє ім’я якого Олексій Завгородній, вперше прокоментував резонансну новину про розлучення з дружиною Анною.

В ексклюзивному інтерв’ю сайту ТСН.ua артист поділився, що вони з колишньою неодноразово обговорювали цю тему, а рішення про те, як озвучити, вони ухвалили також вдвох. 

"Вона мене звичайно ж попередила, в тому, що "я збираюся це зробити ось так". Я не зовсім прихильник хайпу і таких речей. Це дійсно був дуже милий випуск і мені він дуже сподобався. Аня мені розповіла, про що вона буде говорити. Мені не варто було щось додавати, бо вона все сказала правильно. Це наша загальна думка така", - прокоментував зірка.

instagram.com/annchuk

Також Олексій поділився, в яких стосунках наразі із ексдружиною. Так, їм вдалося зберегти теплі стосунки, колишні спілкуються та будуть підтримувати зв’язок, оскільки мають спільних знайомих та друзів.

Крім того, Позитив відповів, чи закрутив новий роман після розриву. Так, знаменитість наголосив, що наразі він холостякує.

Нагадаємо, Позитив та Анна Андрійчук розлучилися після 13 років стосунків. Сумну звістку повідомила Аня у реалітішоу "Девочки рулят". Їй знадобився понад рік, щоб ухвалити остаточне рішення, що вони з Позитивом більше не чоловік і дружина.