Позитиву – 32: знайомство з Потапом, кар’єра та розлучення співака

Позитиву – 32: знайомство з Потапом, кар’єра та розлучення співака

пресслужба каналу "1+1"

Артист святкує день народження 19 травня.

Ексучасник гурту "Время и Стекло", композитор Олексій Завгородній, він же Позитив, святкує день народження.

Так, 19 травня артисту виповнюється 32 роки. Втім, спершу планувалося, що він стане хореографом. Саме про це мріяли  батьки – директор театру та балерина, йдеться у "Сніданку з 1+1". Та Олексія танці не надто приваблювали. Ще у школі він вирішив, що присвятить себе музиці.

Хто знає, як би склалася його доля музиканта, якби Олексій не зустрів Олексія.  Позитив і Потап стали не просто колегами –   уже 20 років їх поєднує міцна чоловіча дружба. Льоша каже – разом вони пройшли буквально через усе.

"Я бачив всі його перемоги і все програші. Точно також, як він мої. Тому що, мені здається, ми як одне ціле існуємо. Це золотий тандем. Я б навіть сказав, це платиновий тандем", – поділився Позитив.

instagram.com/realpotap

Саме з подання Потапа на українській сцені з’явився гурт "Время и стекло". А Позитив у компанії з Надею Дорофєєвою перетворилися на суперзірок. Це була музична історія тривалістю у десять років.

Розпад гурту і розпад сім’ї. Навесні цього року стало відомо – історія кохання Олексія та його дружини Ані тривалістю в 13 років – завершується.

"Моє перше кохання сталося у мене в 16 років. Я відчув це звичайно ж з Анею, моєю дружиною. Вона моє перше і єдине кохання", – ділився виконавець в ефірі "Танців з зірками".

instagram.com/annchuk

Саме Аня була тією людиною, яка підтримувала Льошу коли він ще був нікому невідомий: "Те, як Аня підтримувала тоді, як вона вселяла впевненість, яку ти втрачаєш. І я їй готовий поставити пам'ятник за життя за те, що ця людина допомогла мені пережити цей період, це дуже важливо! Важливо для будь-якого чоловіка! Напевно, вона була єдиною людиною, яка в мене вірила і підтримувала, звичайно ж, напевно, паралельно з цим вона думала - куди я влізла, Боже мій".

Про те, що в родині не все гаразд стало відомо ще минулої осені. Тоді, у розпал проєкту "Танці зірками", Позитив зізнався – їхню сім’ю роз’їдають ревнощі.

А буквально кілька тижнів тому, у реаліті шоу "Девочки рулят" Аня зізналася, що вона вже ексдружина. Пізніше Позитив пояснив – як повідомити новину про розлучення - вони вирішували вдвох з Анею:  "Я не прихильник хайпу і таких речей. Це дійсно був дуже милий випуск і мені він дуже сподобався… Мені не варто було щось додавати, бо вона все сказала правильно".

Музикант Позитив святкує день народження: що останнім часом сталося у житті артиста

Музикант Позитив святкує день народження: що останнім часом сталося у житті артиста

Також Олексій наголосив, що з ексдружиною в них залишилися теплі стосунки. Щодо творчості – тут Позитив не багатослівний. Нині музикант готується до сольної кар’єри і працює над тим, щоб здивувати своїх шанувальників.

Нагадаємо, не так давно Позитив зізнався, чи закрутив новий роман після розлучення з дружиною. Також артист поділився, в яких стосунках з колишньою після розриву.

Наступна публікація