Представник продюсера 一 про секс-скандал: Вайнштейн вірить, що усі стосунки були за взаємним бажанням

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Позиція зірки висловлена у статті із одкровеннями про домагання.

У гучному секс-скандалі з Гарві Вайнштейном, що розгорівся після розслідування The New York Times, кожна нова деталь додає обговорень справі.

У статті The New Yorker цитується позиція представника продюсера Саллі Гофмеістер.

Так, вона розповідає, що "будь-які звинувачення у сексі без згоди однозначно заперечуються містером Вайнштейном".

У цьому ж матеріалі ряд зірок, серед котрих, Міра Сорвіно, Луїса Еванс, Азія Ардженто та інші (в загальному тих, хто висунув звинувачення – 17) розповідають свої історії про домагання від продюсера.

Гарві Вайнштейн обкладинка
ТСН.ua
Скандал із Вайнштейном все більше набирає обертів у Голлівуді

"Містер Вайнштейн, своєю чергою, підтвердив, що ніколи не мстився тим, хто відкидав його загравання. Містер Вайнштейн, очевидно, не може відповісти на анонімні твердження, але, поважаючи, кожну жінку, яка висловила підозри на записі, містер Вайнштейн вірить, що усі ці стосунки були за бажанням обох сторін. Містер Вайнштейн вже отримує психологічні консультації, вислухав суспільство і слідує кращій лінії поведінки. Містер Вайнштайн сподівається на те, що якщо досягне достатнього прогресу, йому дадуть другий шанс", - такою є цитата представника чоловіка.

Нині відомо, що Вайнштейн збирається судитися через звільнення із компанії The Weinstein Company, а також – із газетою The New York Times через опублікований матеріал.

Нагадаємо, усе про секс-скандал із іменем Гарві Вайнштейна можна прочитати за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції