Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Команди гумористів продовжать боротися за кубок "Ліги сміху".

У п'ятницю, 21 вересня, о 20:15 на телеканалі "1+1" покажуть продовження четвертого чемпіонату України з гумору "Лігу сміху".

У новому випуску глядачі побачать виступи команд разом із зірковими тренерами: "Стоянівка" під керівництвом Олі Полякової, Збірна Луганська з Євгеном Кошовим, "Стадіон Діброва" з Юрієм Ткачем і "Пішло-поїхало" на чолі з Ігорем Ласточкіним. У новому випуску Стас Боклан, Надя Дорофєєва та Влад Яма будуть тільки оцінювати виступи команд своїх конкурентів.

Темою цього етапу стануть улюблені міста, в яких мріють побувати більшість туристів. Тому "Стадіон Діброва" вирушить в імпровізовану подорож до Ріо-де Жанейро, де їхній тренер Юрій Ткач виконає яскраву запальну самбу. Також гуморист зіграє типового латиноамериканського наркобарона і продемонструє бразильські способи боротьби зі злочинністю.

Під час виступу команди "Стоянівка" Оля Полякова буде нести почесний британський караул в Лондоні, а зображуючи Королеву Єлизавету II, кілька хвилин проведе на сцені стоячи на колінах.

Збірна Луганська, вирушивши в подорож по Токіо, покаже типовий день японської сім'ї сумоїстів, в якій народився занадто худий хлопчик. Тренер команди Євген Кошовий перетвориться в гейшу на ім'я Евгейша.

У другому конкурсі команди покажуть пародії на відомих людей і передачі. Так, під обстріл потраплять доктор Євген Комаровський, шоу "Руйнівники міфів", Вєрка Сердючка, а також співак MONATIK. Останнього, до речі, зіграє капітан "Стоянівки" Іван Люленов, який, виявилося, не тільки вміє добре жартувати і грати на гітарі, але і танцювати. Спеціальним гостем музичного баттлу стане Віктор Павлік, який буде підспівувати командам початкові рядки своїх пісень.

Нагадаємо, у нових випусках "Ліга сміху" на "1+1" глядачі побачать продовження боротьби кращих гумористичних команд країни за кубок сезону. У наступному випуску свої гумористичні номери покажуть команди "Ніколь Кідман" з тренером Надею Дорофєєвою, "30+" і Стас Боклан, "Готелі 72" під керівництвом Влада Ями та "Вінницькі" разом з Олею Поляковою.

Дивіться прем'єру "Ліги сміху" у п'ятницю о 20:15 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції