Прем'єра нових "Зоряних війн" у Лондоні: тисячі фанів та "принцеса Лея" у капцях і з собакою

Кіно ще не стартувало, а британці вже купили мільйон квитків.

У Лондоні відбулася велика європейська прем'єра нового епізоду "Зоряних війн". Побачити продовження культової саги змогли обрані, йдеться в сюжеті ТСН.Ніч.

Чорні шоломи і поліцейська форма - це єдині костюми, які можуть побачити тисячі фанів, котрим не пощастило отримати запрошення на саму прем'єру. Костюми роботів, обладунки верховного порядку - все це на червоній доріжці, яку сьогодні обнесли високим темним парканом.

За паркан, на світлу сторону, зазирав навіть лондонський поліцейський – задивився на форму колег- охоронців зоряного порядку

Європейську прем'єру зорганізували з розмахом. Роздали глядачам мечі джедаїв, запустили промені сили в небо, ефект закріпили моніторами по всьому периметру червоної доріжки. Акторів запросили усіх.

Тату із Дартом Вейдером та прогулянки із світовим мечем. Як живуть затяті фанати Зоряних Воєн

Поява на тридцять років мудрішої принцеси Леї перевершила всі спецефекти. На червоний хідник Кері Фішер вийшла в капцях та з собакою.

"Тут дуже спокійна атмосфера, та я все одно їду з глузду! У мене питають - як воно, зніматись у "Зоряних війнах" зараз? А я не знаю, що сказати. Мені дуже сподобався фільм, критикам він до вподоби, ба, навіть моєму песику", - каже акторка.

Сережка Гарісона Форда на тлі витівок зоряної дружини загубилась. Актор тихо роздав автографи і пішов дивитися на себе в кіно.

Продюсери ж "Зоряних війн" навряд чи переживають. Кіно ще не стартувало, а британці вже купили мільйон квитків. Новий епізод міжпланетної історії може навіть перебити чари "Аватара" у доларовому еквіваленті. 

Нагадаємо, що напередодні у Лос-Анджелесі відбулася довгоочікувана прем'єра "Зоряних воєн. Пробудження сили"Подивитися сьомий епізод улюбленої саги із новим режисером до кінотеатру "Ель Капітан" прийшли найвідданіші її прихильники.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: