Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем’єра "Жіночого Кварталу": Євген Кошовий заради дівчат вдягне перуку і панчохи

Вже цієї суботи на "1+1" відбудеться прем'єра гумористичного жіночого шоу.

У суботу, 6 жовтня, о 21:15 на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра нового гумористичного проекту "Жіночий Квартал" від студії "Квартал 95".

Учасницями проекту стали 14 красивих, талановитих, відомих і сміливих представниць прекрасної половини людства. Дівчата запевняють, що в кожному з випусків з гумором будуть обіграні ситуації, в які точно втрапляли глядачки "Жіночого Кварталу" та їхні подруги.

У першому випуску учасниці проекту жартуватимуть про відпочинок на морі зі своїми обранцями і засідання суду у справі про пограбування банку, яке вчинив симпатичний злочинець Володимир Шумко. 

"На даний момент, за браком доказів і неточністю показань свідків, ми не можемо висунути звинувачення, тож попросимо підсудного зняти футболочку", – запропонує Тетяна Песик. 

"Концерт тільки почався, а я вже розумію, наскільки тут все по-іншому, – зізнається Олена Кравець просто на сцені "Жіночого Кварталу" – незвичне відчуття, коли ти перевдягаєшся у спільній гримерці і на тебе ніхто не витріщається".

Утім, за словами Кравець, чоловіки все ж з’являтимуться у "Жіночому Кварталі".

Ведучим, наприклад, буде Володимир Зеленський. Також у прем’єрному випуску глядачі побачать спеціальних гостей Євгена Кошового, Олександра Пікалова, Василя Вірастюка, Романа Міщерякова й Володимира Шумка.

Євген Кошовий стане жінкою-бухгалтером, яка видаватиме акторкам "Жіночого Кварталу" зарплату.

"Чому мені не бути злою, якщо у мене ні дебет з кредитом не сходиться, ні джинси", - буде скаржитись гуморист у незвичному для себе образі.

"Стронгмен" Вірастюк на сцені "Жіночого Кварталу" стане чоловіком одної з учасниць проекту Тетяни Песик:

- Ти знову качався? Не гупай ногами, коли ходиш. Мені вже сусіди знизу дзвонили й скаржились, що в них стеля ходуном ходить, коли ти гупаєш.

- Тань, ми ж на першому поверсі живемо.

- Мені з метро дзвонили, Вася.

Нагадаємо, до складу нового гумористичного проекту "Жіночий квартал" увійшли: акторка "Вечірнього Кварталу" Олена Кравець, героїня серіалу "Слуга народу" Ольга Жуковцова, учасниці "Ліги сміху" Анастасія Оруджова, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Валерія Товстолес, Катерина Нікітіна та Олександра Машлятіна, акторка "Вечірнього Києва" і нової романтично комедії "Я, ти, він, вона" Настя Коротка, акторка Молодого театру Анастасія Євтушенко і вокалісти "Голосу країни" на "1+1" Віра Кекелія, Марта Адамчук, Еліна Мбані і Лалі Ергемлідзе. Творці проекту називають дівчат просто ― "14 подруг Кварталу".

Дивіться прем’єру "Жіночого Кварталу" 6 жовтня, о 21:15 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції