Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент Зеленський розповів, з якими російськими артистами спілкується

Очільник країни зізнався, що втратив майже всі зв'язки.

Президент України Володимир Зеленський, який сьогодні проводить великий пресмарафон, під час зустрічі з журналістами зізнався, чи спілкується з російськими артистами.

Як відомо, коли очільник країни ще був художнім керівником студії "Квартал 95", він часто знімав свої картини за участю російських знаменитостей, окрім того російські виконавці були частими гостями на концертах "Кварталу".

Зараз же, як зізнався Зеленський, він втратив майже всі зв'язки з російськими ексколегами. Хоча з декількома все ще продовжує спілкуватися.

"Я вам чесно скажу, що я майже втратив всіх. У мене з Андрієм Макаревичем нормальні стосунки. Рідко бачимося, декілька разів… Востаннє два роки тому. На жаль. Нормальні стосунки з Марюсом Вайсбергом, який знімав наші фільми", - перерахував Зеленський.

Також він згадав, що коли в Україні на гастролях були актори з Comedy Club, вони з Зеленським зідзвонювалися.

"Я навіть не знаю,  з ким я зараз спілкуюсь. Хтось з хлопців Comedy мені телефонував. Коли вони приїжджали до України, до Одеси, здається. Два слова... Слєпаков телефонував, Рева дзвонив. Рева ж наш. Мені здається, у нього навіть наш паспорт", - прокоментував президент.

Нагадаємо, що раніше Олена Кравець повідомила, що Володимир Зеленський планує повернутися до "Кварталу 95".

Залиште свій коментар

Вибір редакції