Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Які слабкості "спортсмен" Винник приховує від шанувальниць

На курінні впіймали і його дружину.

Популярний співак Олег Винник в інтерв’ю одному з глянцевих журналів заявив, що веде здоровий спосіб і життя. Саме в цьому артист вбачає секрет свого чудового вигляду в 45-річному віці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У роликах в соцмережах Винник хизується спортивною статурою, вродою та силою. В інтерв’ю журналу VIVA співак заявив, що уникає шкідливих звичок. "Якби я вів неправильний спосіб життя: пив, курив і все інше, то перетворився би на руїну. Я дивлюся на деяких своїх однолітків, які виглядають як дідусі-бабусі, і розумію, що кожен має те, на що заслуговує", - зауважив улюбленець жінок.

Це цілком розуміють і психологи. "Пан Винник хоче жити гарно. Для цього він подає ту картинку, котра подобається населенню. А наші люди люблять здорових, красивих, самотніх – от він і дає таку картинку. У свою велич і винятковість легко повірити. Хочеться вірити, що цій людині вдасться витримати славу, покриту мідними трубами і золотом", - каже психолог Єгор Тополов.

Однак імідж інколи дає тріщину: у столиці випадкові свідки заскочили артиста в одному з дорогих ресторанів – за обідом із келихом для вина і цигаркою в руках. Причому очевидці відзняли, що Винник порушував режим у великому темпі – він викурив за десять хвилин дві звичайні цигарки, а в перерві між ним тягнув дим іще й з електронної. Потім на вулиці він зустрівся з дружиною Таїсією, котра відома як бек-вокалістка Таюне – і жінка також була з електронною цигаркою в руці.

Винник із цигаркою_1
Винник із цигаркою_2
Винник із цигаркою_3

Як повідомлялося, у свій 45-й день народження жіночий фаворит Олег Винник відпочиває на морському узбережжі за кордоном у колі найближчих людей. В Україні ж його офіційна фан-група привітала міні-фільмом, у якому співак прилітає в село з космосу.

Фотогалерея Олег Винник під проливним дощем дав самий масштабний концерт у своїй кар'єрі (8 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції