Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фани чоловіків Бейонсе та Кардашян подали на них до суду за шахрайство

Джей Зі та Каньє Вест відповідатимуть за законом на претензії фанів.

Після невдачі із новими піснями Каньє Веста, телефон із якими його донька впустила до унітазу, репера  очікувала ще одна неприємність.

Шанувальники чоловіка Кім Кардашян подали колективний позов до суду на музиканта і компанію, яка належить його товаришеві і колезі Джею Зі. Фанати звинувачують їх у шахрайстві, пише Reuters.

Предметом справи є факт того, що Каньє Уест повідомив прихильникам, що його новий альбом The life of Pablo (Життя Пабло) буде доступний виключно на інтернет-ресурсі Tidal, який Джей Зі купив за 56 мільйонів доларів рік тому.

Віддані фани поспішили оформити платну підписку, проте пізніше все пісні нового альбому з'явилися у вільному доступі на Spotify і Google Play Music.

Такий крок зірки обурив слухачів, тому вони подали колективний позов до федерального суду Сан-Франциско. Ціна питання, за словами одного із позивачів – 9,99 долара (приблизно 255 грн) на місяць за підписку на Tidal.

В результаті, портал Джей Зі опублікував альбом Каньє Веста пізніше, ніж безкоштовні ресурсі і одночасно втричі збільшив число своїх передплатників. Така активність призвела, відповідно, і до зростання його ціни – з 60-х до 84-х мільйонів "зелених".

Головні зіркові фігуранти справи поки ніяк не прокоментували цю подію.

Нагадаємо, Дональд Трамп підтримав Каньє Веста у бажанні стати президентом США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції