Приходько заступилася за Зіброва у скандалі щодо концерту до Дня Незалежності

Приходько заступилася за Зіброва у скандалі щодо концерту до Дня Незалежності

Анастасія Приходько / Фото: instagram.com/prykhodko_official

Артистка обурена тим, що співака не запросили взяти участь у святковому шоу.

Українська співачка Настя Приходько не лишилася осторонь скандалу щодо того, що Павлу Зіброву відмовили в участі у концерті до Дня Незалежності.

Артистка зізналася, що ця ситуація її дуже зачепила. Приходько зауважила, що її також ображає той факт, що багато артистів, які внесли вагомий внесок в розвиток музики в Україні, залишилися за бортом.

"Перше запитання: за яким критерієм і хто вирішував, хто кращий? Люди, які ще не народилися, коли Павло Зібров вже зробив свій внесок в історію, а зараз вирішують, що Паша "не найкращий"? Або його композиція "Хрещатик" не належить до золотих хітів України? Наприклад, у мене є запитання до низки артистів, які в списку і хочеться запитати, що вони там роблять?" – зазначила обурена Приходько.

Окрім того, співачка поміркувала й про те, що у декого в списку артистів, які братимуть участь у концерті до Дня Незалежності, пір'ячко на писку:

"І друге, приміром, Таїсія Повалій має стосунок до української культури? Так. Але, вона не виступає тому, що свого часу обрала гастролі в Росії, а інші артисти, які їздили до Росії, будуть співати на концерті! Ну… Як би так? Але, вони ж "найкращі з кращих" ..." – додала Анастасія.

Тих, кого до цього списку не включили, артистка просить не засмучуватися, адже це не через те, що вони не мають стосунку до створення української музики, а через те, що "ви просто їм не подобаєтеся".

"Я, приміром, теж взагалі нічого не зробила для України, не відмовилася від російських гастролей, пісня "Мамо", яка була написана спеціально для українського "Євробачення" і "Герої не вмирають", яка стала певним символом в зоні АТО, стосунку до України не мають. Ах так! Те, що я не "найкраща з найкращих" не питання. Хоча, все таки питання! А, може, все ж таки прийняти пропозиції і дати інтерв'ю в Росії?" – сказала Приходько, натякнувши на декого зі своїх колег за цехом.

Нагадаємо, днями Павло Зібров розповів, що його не включили до списку артистів, які виступатимуть на концерті до Дня Незалежності. Співаку заявили, що "він конфліктна людина" і що до списку взяли "кращих з найкращих".

Повʼязані теми:

Наступна публікація