Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Приходько зі своїм адвокатом готує офіційне звернення до передвиборчої команди Порошенка

Артистка не збирається просто так миритися з незаконним використанням її імені у рекламному ролику.

Співачка Анастасія Приходько має серйозний намір покарати тих, хто незаконно використав її ім’я у передвиборчій кампанії президента України Петра Порошенка.

На своїй сторінці у Facebook виконавиця повідомила, що вже разом зі своїм адвокатом готує офіційне звернення до передвиборчої команди Порошенка.

"Наразі я разом із моїм адвокатом готуємо офіційні звернення до передвиборчої команди президента з метою з'ясування кола осіб, причетних до порушення моїх прав, та подальшого звернення до суду. Після підготовки всіх необхідних документів, я обов'язково відповім на офіційну позицію Міністра культури. Та надам докази на її спростування", - сказала Анастасія.

Я шокована ситуацією, яка сталася навколо агітаційного ролику пана Петра Порошенка. Наразі я разом із моїм адвокатом гот...

Опубликовано Анастасіей Приходько 19 февраля 2018 г.

Нагадаємо, тим часом представник Анастасії Приходько Денис Путинцев у коментарі сайту ТСН.ua зауважив, що нічого не знав про те, у ролику з яким підтекстом зніматиметься його артист. За словами Дениса, Анастасії пропонували взяти участь у соціальному відео і про його політичний контекст не йшлося.

Залиште свій коментар

Вибір редакції