“Приходьте люууууде на вечір у Клюб!”: Олег Скрипка готується гучно і з користю відсвяткувати своє 60-річчя

“Приходьте люууууде на вечір у Клюб!”: Олег Скрипка готується гучно і з користю відсвяткувати своє 60-річчя

Скрипка запрошує на свій ювілейний концерт / Фото: УНІАН

Скрипка запрошує на свій ювілейний концерт.

Гурт ВВ в повному складі, а ще оркестр НАОНІ з 60 музикантів, народний хор та танцювальні колективи, і куди ж без special secret guests – саме в такій компанії легенда українського етнороку Олег Скрипка святкуватиме свій день народження 25 травня в Stereo Plaza.

Цього разу на глядача чекатиме симбіоз рок-музики та українського фольклору, майстерність найкращих музикантів України та драйвового вокалу й харизми Олега Скрипки.

“О, мій натхненнику! О, любий мій слухаче! Тривожний путь триває, бурхливими ріками спливає час, і ось уже сьогодні Ювілей. Так, так, завжди приходить той момент, щоб зазирнуть одне одному в очі й правдиво визнати мінливість безугавного буття. Тож я запрошую тебе! О, милий мій Фанате! Приходь на мій святковий День Народження здійсненних Мрій. Отож! Приходьте люууууде на вечір у Клюб! Згадаємо, помріємо і поспіваєм разом до безтями. Приходьмо всі з гарячим серцем і любов'ю до Вкраїни, бо будем ми збирати благодійний внесок на Перемогу з великою пошаною до наших Вояків. Там будуть і таємничні гості, соратники мої, що поруч йшли буремними шляхами, й величний НАОНІ Оркестра, з яким ми вже роками відстоюємо мистецький фронт, і безумовно Ти, мій головний герой моїх музичних опусів”, – запрошує Олег Скрипка на свій ювілейний концерт.

Музикант обіцяє, що у двогодинній концертній програмі прозвучать улюблені одвічні хіти “Весна”, “День народження”, “Танці”, “Країна мрій”. До сонг-ліста також увійде “У клубі рок” – перша україномовна рок-пісня, український блюз-вестерн “Катерина”, барокова “Шалена зірка”, японський в стилі гоку укра-рок “Чіо Чіо Сан”, вперше в новому звучанні з НАОНІ будуть виконана казково-фантазійна пісня “Диво” та езотерично-містична, написана у стилі сатсанг з вчителем “Розмова з Махатмою”.

Та вирішив ювіляр провести вечір не лише для душі, але й з користю і організує благодійний аукціон

Та вирішив ювіляр провести вечір не лише для душі, але й із користю, тож благодійний фонд Олега Скрипки “Країна Мрій”, який працює в напрямі реабілітації військових, а також підтримує дитячі будинки, організує благодійний аукціон, головним лотом якого стане перший український вініл – раритетне ексклюзивне видання альбому гурту “ВВ” “Або Або”, випущений ще наприкінці 1980-х на фірмі звукозапису “Мелодія”. На платівці – живцем записаний концерт “ВВ” у Франції на музичному фестивалі в місті Бельфор. З усього накладу, якого вже давно немає в продажу, у власній колекції Олега Скрипки залишилось декілька примірників, один із яких буде проданий з аукціону.

Квитки вже надійшли у продаж. Організатори наголошують, що у разі оголошення повітряної тривоги усі гості концерту направляються до найближчого сховища – станції метро "Деміївська". Після закінчення тривоги концерт продовжується. Якщо концерт неможливо продовжити, він переноситься, а усі квитки залишаються дійсними на наступний концерт,  дату якого буде оголошено додатково. 

Нагадаємо, що цього року також виповнюється 20 років від дня проведення першого Міжнародного фестивалю етнічної музики “Країна мрій”, який на сьогодні є найбільшим етнофестом та найдавнішим музичним фестивалем, що безперервно проходить в Україні від 2004 року. Ювілейний фестиваль відбудеться на території Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка та триватиме три дні у вихідні з 21 по 23 червня.

Читайте також:

Олег Скрипка вперше за тривалий час показав дорослих синів-красенів

Олег Скрипка чесно зізнався, чи готові його сини йти на фронт: "Розмова була"

Скрипка пригадав, як сам "записав" себе в українці та перестав говорити російською: "Я обрав Україну"

Повʼязані теми:

Наступна публікація