Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прима-балерина Катерина Кухар повідомила, який магічний ритуал проводить перед виступом

Артистка національної опери проводить символічний обряд для відновлення.

Прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар, яка нещодавно показала своїх батьків, поділилася своїм секретом відновлення та очищення, йдеться в сюжеті "Світського життя".

За лаштунками театру танцівниця прводить символічний обряд перед виставою.

"Вода, вогонь, повітря завжди мене відновлюють. Саме тому перше, що я роблю, коли заходжу до гримерки, запалюю аромасвічку. Окрім приємного аромату, вогонь очищує і ця свічка горить протягом всієї вистави", - повідомила Катерина.

Проте одного разу талісман таки підвів приму-балерину. Перед фінальною частиною балету "Дон Кіхот" свічка згасла. Вогонь потухнув, але артистка танцювати не припинила.

"Найважча частина танцю, це третій акт, де балерина повинна танцювати адажіо, варіації і коду, 32 фуете. Мені було дуже, дуже важко повірити, що все це маячня", - зізналася зірка.

ВідеоМагічний ритуал за лаштунками від Катерини Кухар

За лаштунками Національної опери символічний обряд-ритуал проводить прима-балерина Катерина Кухар перед кожною виставою. "Вода, вогонь, повітря завжди відновлюють мене", – ділиться власними секретами артистка. Кухар розповіла, що робить у першу чергу, коли заходить до гримерки перед виставою та як налаштовується на виступ. Які ще засоби від зурочень використовує балерина і в житті, і на сцені – дивіться в сюжеті.

Магічний ритуал за лаштунками від Катерини Кухар

Однак використовує Катерина Кухар і більш розповсюджений засіб від зурочень.

"Я чіпляю шпильку з внутрішньої сторони мого одягу і це допомагає мені від злих поглядів", - розповіла балерина.

Нагадаємо, нещодавно Катерина Кухар прокоментувала скандал навколо Полуніна, з яким мала виступати у Національній опері.

Залиште свій коментар

Вибір редакції