Принц Гаррі офіційно підтвердив  стосунки із американською акторкою

Нащадок королевської родини зустрічається із Меган Маркл.

Представник британської королівської сім'ї принц Гаррі вже зовсім скоро може розпрощатися зі статусом завидного хлостяка.

Так, принц Гаррі офіційно підтвердив свої стосунки із американською акторкою Меган Маркл. Відповідний лист з'явився на офіційній сторінці Кенсингтонского палацу в Twitter.

У ньому йдеться, що дівчина королівського нащадка "стала об'єктом морального гноблення".

"Багато з таких заяв були опубліковані на перших шпальтах газет. У всіх цих нотатках і статтях, соціальних медіа, коментарях містився відвертий сексизм і расизм. Деякі інциденти були приховані від громадськості - нічні судові розгляди, організовані для того, щоб вилучити наклепницькі і історії, які дискредитують, з публікацій; фотографи, з якими її мама змушена боротися, щоб пробратися до вхідних дверей свого будинку; спроби репортерів і фотографів незаконно потрапити до неї в будинок і виклики поліції, які за цим були; хабарі, які газети пропонували її колишнім бойфрендам", - сказано у листі.

Дівчина принца Гаррі Меган Маркл
Getty Images
Меган Маркл

Також у зверненні принца Гаррі на сторінці Кенсингтонского палацу в мікроблозі сказано, що він вкрай занепокоєний тим, що не зміг її захистити.

"Вкрай неправильно, що через декілька місяців після стосунків з ним міс Маркл стала об'єктом такого бурхливого інтересу до її персони. Він знає, багато хто скаже, що це "ціна, яку вона повинна заплатити" і "частина гри". Він з цим категорично не згоден. Це не гра - це життя, її і його", - наголошено у листі.

Нагадаємо, що чутки про роман принца Гаррі та акторки Меган Маркл у ЗМІ з'явилися місяць тому.

ВідеоПідтвердилися чутки про роман принца Гаррі з американською акторкою Меган Маркл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: