Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принц Гаррі перевіз Меган з заміського будинку через загрозу безпеки

Стала відома причина переїзду герцогів Сассекських з Котсуолду на початку року.

На початку року Меган та принц Гаррі, які 6 травня вперше стали батьками, неочікувано для всіх переїхали з свого заміського маєтку у Котсуолді, графство Глостершир, на південному заході Англії.

Вони його орендували протягом двох років, і цей будинок став їхньою першою домівкою, де вони оселилися після весілля. Як з'ясувалося тільки зараз, принц Гаррі вирішив перевезти дружину у січні цього року, аби убезпечити її.

Справа в тому, що тоді американське фотоагентство Splash News винайняло спеціальний літак, за допомогою якого сфотографувало маєток герцогів Сассекських. Надбанням громадськості стали фото не лише території маєтку принца Гаррі та Меган, а й навіть їхньої спальні.

Ці знімки підірвали безпеку членів королівської родини, тож вони були змушені переїхати.

"Розташований в сільській місцевості і оточений полями будинок був обраний герцогом і герцогинею як раз через те, що забезпечував недоторканність їхнього приватного життя від журналістів", - пояснив інсайдер.

Через скандал фотоагенству нічого не лишалося зробити, як попросити вибачення у герцогів та виплатити їм моральну компенсацію. Її сума не розголошується, проте відомо, що вона буде спрямована на благодійність і на покриття судових витрат принца.

Нагадаємо, тим часом Меган та принц Гаррі насолоджуються батьківством у маєтку Фрогмор-котедж в передмісті Лондона. Проте свого сина все ж таки показали громадськості і зробили це лише через два дні після появи малюка на світ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції