Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принц Гаррі подав до суду на видання за публікацію приватного листа герцогині Сассекської

Таблоїд порушив конфіденційність та авторські права королівської сім'ї.

Герцог Сассекський принц Гаррі, який разом з Меган вирушив у тур Африкою, де вони показали підрослого сина Арчі, подав до суду на таблоїд.

Як йдеться в офіційній заяві принца Гаррі, видання Mail on Sunday і його видавець Associated Newspapers порушили авторські права та конфіденційність королівської сім'ї за публікацію приватного листа герцогині Сассекської Меган, адресованого її батькові.

"Ми віримо у свободу ЗМІ. Але моя дружина стала однією з нових жертв британських таблоїдів, що розпалюють кампанії проти приватних осіб, що не думають про наслідки - і ця безжальна кампанія тільки посилилася за минулий рік, протягом її вагітності й догляду за нашим новонародженим сином. Людям дорого коштує ця безжальна пропаганда, особливо коли це брехня і злі домисли. Хоча ми продовжуємо удавати, що нічого не відбувається - багато хто з вас можуть це зрозуміти, - я не можу описати, наскільки це боляче", - каже принц Гаррі.

У листі герцог Сассекський також згадав свою матір принцесу Діану, яка загинула в автокатастрофі через переслідування журналістів. За словами принца, тепер його дружина стає жертвою "тих же могутніх сил".

На думку принца Гаррі, публікація приватного листа герцогині виданням - це спосіб маніпулювати читацькою думкою. Окрім того герцог підкреслив, що лист було змінено і скорочено таким чином, щоб створити потрібне таблоїду враження про його автора.

Поки що видання не прокоментувало позов від принца Гаррі. У разі отримання компенсації від таблоїду кошти підуть на компанії щодо боротьби з цькуванням.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація про те, що королева Єлизавета ІІ заборонила говорити з нею про Гаррі та Меган. Як виявилося, її Високість засмучена поведінкою герцогів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції