Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принц Гаррі та Меган Маркл отримали письмовий документ-дозвіл на шлюб від Єлизавети II

Фото документа королева виклала у Twitter.

Офіційний дозвіл від королеви Англії на шлюб онука принца Гаррі з американською актрисою Меган Маркл нарешті готовий, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Він написаний від руки Єлизавети II, скріплений великою державною печаткою та прикрашений геральдичними символами. Червоний Дракон – символ Вельсу, троянда, чортополох та конюшина – символ королівства, три червоні мушлі – символ родини покійної принцеси Діани.

Оскільки родина Маркл власного герба  не має, то символами нареченої Гаррі стали троянда, як символ США, золоті маки - квітка Каліфорнії. Це штат, де народилася Меган. І оливкові гілки з державної печатки Америки.

Фото документа королева виклала у Twitter. Там добре видно текст.

"Ми даємо згоду на укладання шлюбу між нашим Найдорожчим та любим онуком Принцом Генрі Чарльзом Альбертом Девідом Вельським, Лицарем-Командором Вікторіанського Ордену та Рейчел Меган Маркл".

Через цей документ користувачі соцмереж певні – королева недолюблює Меган. Адже вона  просто вказала ім'я та прізвище обраниці онука й не назвала її "гідною довіри та любою". Хоча про Кейт Міддлтон свого часу висловилася саме так. Меган Маркл пробувала кілька разів догодити королеві і навіть змінила віру -  перейшла з протестантства в англіканство. Проте це не змінило ставлення королеви до неї.

Нагадаємо, що принц Гаррі та Меган Маркл одружаться вже цієї суботи, 19 травня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції