Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцог Сассекський прилетів до Нідерландів.

Принц Гаррі, якому дружина Меган 6 травня народила сина, після появи первістка на світ вперше з'явився на офіційному заході.

Так, герцог Сассекський прилетів до Гааги, Нідерланди, з офіційним візитом. Там він відвідає заходи, які відбудуться у рамках спортивних змагань Invictus Games ("Ігри непереможених").

ВідеоПринц Гаррі прибув на "Ігри нескорених": уперше після пологів дружини він повернувся до роботи

Гаррі взяв участь у церемонії відкриття вже п'ятих змагань. У спортивному протиборстві беруть участь військовослужбовці й ветерани, які отримали поранення під час виконання обов'язків. Новоспечений татусь не уникнув привітань. Його не відпустили з порожніми руками - Гаррі подарували кофтинку з написом "Ігри нескорених" для малюка Арчі".    

Принц Гаррі прибув на "Ігри нескорених": уперше після пологів дружини він повернувся до роботи

На зустріч принц Гаррі прилетів у куртці з написом "татко", чим розчулив присутніх. Герцог поспілкувався зі спортсменами, випробував свої сили у стрільбі з лука, а також покатався на велосипеді.

Своєю чергою принцеса Нідерландів Маргарита не відпустила новоспеченого батька додому без подарунку. Вона передала новонародженому члену королівської родини милий боді з написом Invictus Games.

Нагадаємо, що декілька днів тому Меган та Гаррі вперше показали свою дитину. Королівська пара позувала у Віндзорському замку разом з малюком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції