Принц Гаррі "відмовився" від друзів після весілля з Меган - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Давні друзі герцога Сассекського образилися на нього.

Більшість давніх друзів принца Гаррі, який нещодавно разом з дружиною Меган заявив про вихід із королівської родини, обурені тим, що герцог дуже дистанціювався від них.

Так, за повідомленням видання People, онук Єлизавети ІІ перестав спілкуватися з більшістю своїх друзів, коли Меган була на шостому місяці вагітності.

За словами інсайдерів у товаришів, із якими Гаррі раніше активно спілкувався, наразі навіть немає його номера телефону.

"У переважної більшості його друзів просто більше немає його номера. Природно, всі розуміють, що чоловіки часто віддаляються від друзів після весілля, але все одно вони образились на нього, тому що всі вони з Гаррі були близькі так довго", - заявив один із друзів принца, які тепер перейшли в розряд колишніх.

Однак все ж таки один вірний друг у Гаррі залишився. А саме Чарлі ван Страубензі, з яким він товаришує зі школи.

Чарлі ван Страубензі
Getty Images
Весілля Чарлі ван Страубензі, 2018 рік

Цікаво те, що на відміну від чоловіка Меган своє коло спілкування не змінила. Вона, як і раніше, тісно спілкується з Джесікою Малруні і колегою за серіалом "Форс-мажори" Ебігейл Спенсер.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що після сканадального рішення принца Гаррі та Меган, його стосунки з старшим братом, принцем Вільямом дуже зіпсувались. Однак невдовзі брати спростували це, назвавши таку інформацію помилковою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції