Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принц Гаррі зустрівся з ексдівчиною одразу після від'їзду Меган до Канади - ЗМІ

Герцог Сассекський відвідав прощальну вечірку у Лондоні перед відї'здом.

Онук королеви Єлизавети ІІ, принц Гаррі на таємній вечірці поспілкувався з ексдівчиною Челсі Дейві.

Як повідомляється у виданні The Sun, Гаррі перед своїм від'їздом до Канади, де на нього вже чекала дружина Меган та син Арчі, влаштував прощальну вечірку, з друзями.

"Гаррі знав, що у нього не вийде зустрітися з усіма друзями окремо, тому влаштував вечірку, на якій зібрав усіх тих, з ким хотів би попрощатися перед від'їздом до Канади. Гаррі буквально сяяв від щастя, коли зайшов до кімнати і побачив всіх приятелів в зборі", - розповів виданню один із запрошених гостей.

Так, серед друзів, які скаржилися, що герцог припинив з ними спілкуватися, на заході була присутня колишня дівчина принца Челсі Дейві, яку він аж ніяк не очікував побачити на вечірці. Примітно, що востаннє вони бачились на весіллі Гаррі з Меган.

Челсі Дейві
Associated Press
Челсі Дейві на весіллі принца Гаррі та Меган

За словами очевидців Гаррі спочатку дуже здивувався, побачивши дівчину, але помітно було, що він дуже радий. 

"Він не повірив своїм очам, коли побачив Челсі. Вони дуже міцно обнялися. Він був дуже радий, що вона приєдналася до вечірки. Багато жартували, що Гаррі явно не хотів би, щоб Меган відстежувала його на вечірці з GPS", - зазначив інсайдер.

Зауважимо, що Принц Гаррі та Челсі Дейві зустрічалися впродовж семи років, від 2004 до 2010 року. Онук королеви навіть освідчився дівчині, але вона йому відмовила, що стало великим ударом для Гаррі. Виявилося, що Дейві не хотіла жити в "королівській клітці".

Принц Гаррі та Челсі Дейві
Associated Press
Принц Гаррі та Челсі Дейві, 2008 рік

За словами друзів Гаррі, вечірка стала своєрідним перепочинком. Йому було важливо знати, що поруч з ним близькі люди, які пам'ятають його.

Нагадаємо,нещодавно стало відомо, що принц Гаррі та Меган ймовірно не зможуть скласти свої королівські повноваження у запланований термін. А саме 31 березня. Причиною стала пандемія коронавірусу, через яку закриті кордони країни та обмежені сполучення між країнами. У зв'язку з цим невідомо, коли Гаррі зможе повернутися на батьківщину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції