Принц Вільям показав сімейний знімок 30-річної давності з принцесою Діаною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцог Кембриджський опублікував фото, датоване 1988 роком.

Принц Вільям, який нещодавно разом з дружиною Кейт відвів дочку до першого класу, днями відвідав графство Девон, щоб провести зустріч з співробітниками екстрених служб в центрі Harcombe House. 

Прнц Вільям
instagram.com/kensingtonroyal

Саме з цієї нагоди на офіційній сторінці Кенсингтонського палацу герцог Кембриджський показав чарівне фото, на якому він, його маленький брат Гаррі та їхні двоюрідні брат та сестра грають на старовинній пожежній станції, тоді, як за ними доглядає їхня мама принцеса Діана.

Принц Вільям, принцеса Діана
instagram.com/kensingtonroyal

Знімок датований 1988 роком Вільям оприлюднив на честь дня аварійно-рятувальних служб: пожежних, поліцейських і працівників швидкої допомоги. Під фото він зазначив, що суспільство зобов'язане своїм добробутом саме цим фахівцям, які допомагають людям у найскладніших обставинах.

Принц Вільям
instagram.com/kensingtonroyal

"Своїм благополуччям наше суспільство зобов'язане чоловікам і жінкам, які працюють в службі екстреної допомоги. Вони невпинно трудяться, захищаючи громадян в найважчих обставинах. Щороку 9 вересня о 9 годині ранку ми згадуємо їх і віддаємо данину поваги їх безцінній роботі", - сказано в офіційній заяві Кенсингтонського палацу.

До речі дата та час для свята обрані не випадково, оскільки у Британії будь яку екстерну службу можна викликати зателефонувавши на номер 999.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що принц Вільям зніметься у стрічці про психічне здоров'я.

Залиште свій коментар

Вибір редакції