Принц Вільям та Кейт уклали "шлюбний контракт" ще під час навчання в університеті - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцоги Кембриджські заздалегідь продумали своє сімейне життя.

Стосунки королівського подружжя принца Вільяма та Кейт Міддлтон, які нещодавно відвідали з офіційним візитом Пакістан, почалися під час їхнього навчання в Сент-Ендрюському університеті в Шотландії.

Так, за словами королівської знавчині, яка представила книгу "Кейт: Майбутня королева" виявилося, що 2007 року герцоги Кембриджські уклали так званий "шлюбний договір".

Кейт Міддлтон та принц Вільям
Getty Images

Пара, яка в той час на два місяці розійшлася, для примирення вирушила на Сейшели, де, власне, і обговорили усі моменти майбутнього подружнього життя.

"На острові Дерош Вільям пообіцяв Кейт, що їх стосунки будуть серйозними і тривалими. Вони в перший раз серйозно заговорили про шлюб. Біля океану і під нічним небом вони уклали своєрідний шлюбний контракт", - поділилася авторка книги та додала, що, відповідно до шлюбного пакту, пара домовилася всі проблеми вирішувати разом і завести трьох дітей. 

Кейт Міддлтон та принц Вільям
Getty Images

Також, за повідомленням видання Express, знавчиня поділилася подробицями знайомства герцогів Кембриджських. Виявилося, що в перший навчальний рік Кейт "відривалася" на вечірках і мала безліч друзів, в результаті чого отримала прізвисько "Прекрасна Кейт".

Вільям, своєю чергою, жив у квартирі над тією, в якій жила його майбутня дружина. Від приятелів він почув про "Прекрасну Кейт" і вирішив покликати її на побачення, після якого і зав'язалися стосунки пари.

Нагадаємо, на початку вересня дочка короліського подружжя, принцеса Шарлотта, вперше пішла до школи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції