Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принц Вільям та Кейт вже готують дітей до королівських обов’язків

Наразі принц третій у черзі на королівський престол.

Принц Вільям та Кейт Міддлтон, які відвідали Військово-медичний реабілітаційний центр, почали готувати дітей до королівських обов’язків.

Як пише Daily Mail із посиланням на інсайдерів, герцоги Кембриджські уже розмовляють з шестирічним Джорджем та чотирирічною Шарлоттою про їхні майбутні ролі.

Так, нині першим у черзі на королівський престол перебуває син Єлизавети ІІ принц Чарльз. Другий у черзі – принц Вільям, а третій його старший син Джордж.

"Вільям і Кейт вже поговорили з Джорджем і Шарлоттою про свої майбутні ролі, але у дитячій формі, так, щоб вони зрозуміли. Джордж знає, що в ньому є щось особливе, і що одного разу він стане королем Англії", - повідомив інсайдер.

Принцеса Шарлотта та принц Джордж
instagram.com/kensingtonroyal

Крім того, інсайдер розповів, що діти герцогів Кембриджських уже проявляють свої лідерські якості: "Джордж перетворився на впевненого хлопчика і любить зустрічатися з новими людьми, а Шарлотта – світська красуня. Вони не нервують на публіці і вже демонструють лідерські якості. Луї – товариська дитина, у нього є мила зухвала жилка, як і у його сестри".

Нагадаємо, невдовзі вийде мультсеріал про кумедного принца Джорджа на основі мемів за його участі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції