Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Принц Вільям заявив, що більше ніколи не зможе обійняти брата Гаррі – ЗМІ

Герцог Кембриджський дуже розлючений на брата.

Принц Вільям вкрай розлючений рішенням молодшого брата Гаррі та його дружини Меган скласти обов'язки членів королівської родини

Як повідомило джерело виданню Times, герцог Кембриджський настільки розлючений, що навіть більше не хоче спілкуватися з рідною людиною. Він розповів другу, що тепер вони з братом "не настільки близькі, як раніше" і "стали зовсім чужими".

"Протягом всього нашого життя я був поруч з моїм братом, поклавши йому руку на плече. Я більше ніколи не зможу його обійняти - ми стали зовсім чужими. Мені сумно через це. Все, що ми можемо зробити, все, що я можу зробити - це намагатися підтримати їх і сподіватися на те, що настане час, коли ми всі будемо дотримуватися однієї і тієї ж думки. Мені хочеться, щоб ми всі були командою", - поділився з близьким оточенням Вільям.

принци Вільям та Гаррі
Associated Press
Принци Гаррі та Вільям

Нагадаємо, що минулого тижня принц Гаррі та його дружина Меган офіційно оголосили про намір скласти обов'язки членів королівської родини. Герцоги Сассекські заявили, що збираються відійти від "cтаршого" членства в королівській сім’ї та працювати, щоб стати фінансово незалежними.

Подейкують, що із такою заявою Меган та Гаррі виступили, не попередивши членів своєї родини, зокрема королеву Єлизавету II. У Букінгемському палаці вирішили екстрено провести переговори щодо цієї ситуації. Переговори мають відбутися сьогодні, 13 січня у Сандрингемському палаці. У них візьмуть участь королева Єлизавета, Чарльз, Вільям та Гаррі. Вони мають передивитись низку можливостей для роду Сассексів, зважаючи на те, що Гаррі та Меган відступають від обов’язків старших у роді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції