Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Припинили дивувати": Влад Яма розкритикував перемогу Мішиної та Кота на "Танцях з зірками"

Суддя проєкту розсекретив, кого бачив у фіналі танцювального шоу.

Суддя "Танців з зірками" Влад Яма, який оголився у прямому ефірі, прокоментував цьогорічне танцювальне шоу.

Так, хореограф поділився, що цей сезон був значно сильнішим за усі попередні. Втім, серед фіналістів він бачив й інших учасників проєкту.

"Якщо говорити про трійку фіналістів, то потенційно там могла бути MARUV або Люда Барбір. Замість Віки Булітко. Але, так чи інакше, фінал все одно повинен був стати жіночим", – зізнався Яма "Фактам".

Також Влад Яма розраховував, що переможцем стане саме Ксенія Мішина та Женя Кот. "Це були внутрішні очікування того, що за Ксенію глядачі голосуватимуть краще, ніж за Аню. Хоча по танцю, звичайно, Аня з Сашею заслуговували цей кубок трохи більше", – розповів суддя проєкту.

Влад Яма_1
instagram.com/vladyama_official

Крім того Влад Яма зізнався, що з Ксенією Мішиною у нього склалося відчуття якоїсь "незавершеності". Оскільки, на його думку її пара дуже добре стартувала,  а ближче до фіналу танцювала вже гірше.

"Перші чотири-п'ять ефірів я був абсолютно впевнений в їхній перемозі і всім серцем цього бажав. Але кожен раз Катя Кухар заспокоювала мої пориви, кажучи, що не все так добре і ідеально. Як виявилося в результаті, вона була права. До середини проекту Ксенія і Женя перестали дивувати мене настільки сильно, як спочатку. На мій погляд, останні три-чотири ефіри вони виступали все гірше і гірше. У переможців так бути не повинно", – прокоментував Яма.

Нагадаємо, суперфінал "Танців" відбувся минулої неділі, 24 листопада. У запеклому жіночому фіналі головний кубок здобула Ксенія Мішина та Євген Кот. Другу щаблину посіли Анна Різатдінова та Олександр Прохоров. А бронза проєкту дісталася Вікторії Булітко та Дмитру Дікусару.

Залиште свій коментар

Вибір редакції